نحوه تماشای Daytona 500 Live Online

این مسابقه است که می تواند سواران را به افسانه ها و لحظه ها تبدیل به خاطرات مادام العمر کند؛ این است Daytona 500. یکشنبه, شانزدهم فوریه سال 2020, مسابقه اتومبیلرانی سری NASCAR به طول 500 مایل – Daytona 500, در Speedway International DAYTONA برگزار خواهد شد ساحل دیتونا ، فلوریدا. نمی توانید آنجا را درست کنید؟ به دنبال راهی برای 2020 Daytona 500 را بصورت آنلاین تماشا کنید? این کارهایی است که شما باید انجام دهید.


نحوه تماشای Daytona 500 Live Online

نحوه تماشای Daytona 500 Live Online

کانال های جریان دهنده Daytona 500

مسابقات اتومبیلرانی در سراسر جهان بسیار محبوب شده است ، که دقیقاً باعث می شود که NASCAR چندین مورد داشته باشد پخش کننده ها در مناطق مختلف.

چندین کانال در سراسر جهان پخش می شوند 2020 Daytona 500 زندگی می کنند روی صفحه کوچک با این حال ، با وجود در دسترس بودن جریان ، کانال ها فقط در مناطق خاصی فعالیت می کنند.

این همان چیزی است که ما صدا می کنیم جغرافیایی مسدود کردن, مکانیسم دفاعی که کانالها از آن استفاده می کنند از حقوق پخش خود محافظت کنید و دسترسی را محدود کنید به کاربران مستقر در سرزمین های خاص.

این سرویس های جریان آدرس IP خود را بررسی کنید لحظه ای که از وب سایت آنها بازدید می کنید یا از برنامه آنها استفاده می کنید موقعیت مکانی خود را تعیین کنید. اگر در محدوده پوشش آنها نیستید ، فوراً خواهید بود مسدود.

در این راهنما ، ما قصد داریم به شما کمک کنیم محدودیت های منطقه ای را دور بزنید تحمیل شده بر محتوای خدمات. در حال حاضر ، در اینجا هستند 2020 پخش رسمی Daytona 500:

 • ورزش روباه(ایالات متحده آمریکا)
 • TSN (کانادا)
 • برتر ورزشی (بریتانیا)
 • Ziggo Sports (هلند)
 • مطابقت تلویزیون (روسیه)
 • Sky Sports NZ (نیوزلند)

آدرس IP شما کلید اصلی کمک به یک کانال است محل زندگی بدنی خود را با دقت مشخص کنید. به همین دلیل در قسمت بعدی ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه چند مورد اختلاف ایجاد کنید مکان آنلاین خود را فریب دهید با فشار یک دکمه.

Daytona 500 آنلاین – پخش جهانی

اگر می خواهید تماشا کنید روباه ورزشی برو در خارج از ایالات متحده ، موارد زیر پیغام خطا نمایش داده خواهد شد:

“ویدئویی که می خواهید برای مشاهده در منطقه شما در دسترس نباشید.”خطای جغرافیایی Fox Sports

برای دور زدن این محدودیت های منطقه ای ، باید مکان آنلاین خود را تغییر دهید. این کار با استفاده از VPN قابل انجام است. کوتاه برای یک شبکه خصوصی مجازی, این ابزار اینترنت به شما امکان می دهد اتصال به یک سرور در کشور مورد نظر شما.

هنگامی که اتصال برقرار شد ، VPN داده های شما را از طریق آن سرور دوباره مرور می کند و به شما این امکان را می دهد که انگار در حال مرور وب در قلمرو سرور هستید..

در طی فرآیند ، VPN یک آن اضافه می کند لایه امنیتی اضافی (رمزگذاری درجه نظامی) و به شما اختصاص دهید آدرس IP موقت معتبر در آن کشور است. در نتیجه ، شما قادر خواهید بود جریان یا بازدید از هر کانال / وب سایت محدود به آن سرزمین هر کجا که هستید.

به عنوان مثال ، اگر خارج از آمریکا زندگی می کنید و به آن وصل می شوید سرور آمریکایی, شما یک آدرس IP ایالات متحده. اکنون می توانید امثال آن را پخش کنید روباه ورزشی برو و سایر سرویسهای پخش شده محدود ایالات متحده.

Daytona 500 – پخش مستقیم جریان در هر نقطه

با استفاده از VPN ، هر کانال محدود را به شرط اتصال به سرور در کشور مربوطه ، آنلاک می کنید. امروز ، Daytona 500 تمرکز اصلی ما است ، بنابراین این همان کاری است که شما باید انجام دهید:

 1. اولین, ثبت نام با یک سرویس VPN ما اکیداً توصیه می کنیم ExpressVPN همانطور که در تمام کشورهایی که در لیست ما هستند سرور دارد.
 2. دانلود و نصب کنید برنامه VPN در دستگاه سازگار مانند Android ، PC ، Mad ، iOS یا Fire Stick.
 3. برنامه را اجرا کنید, با اعتبار VPN خود وارد سیستم شوید, و به لیست سرور بروید.
 4. به یک سرور وصل شوید براساس کانال انتخابی شما:
  • سرور ایالات متحده برای Fox Sports.
  • سرور انگلستان برای Premier Sport.
  • سرور کانادایی برای TSN و غیره…
 5. راه اندازی کانال کاربرد یا بازدید از آن سایت اینترنتی.
 6. جریان 2020 Daytona 500 در هر جای دنیا زندگی کن.

اگر به دنبال ارائه دهنده VPN هستید تا ده ها مورد از آن را انسداد دهد کانالهای خارج از کشور, ثبت نام با ExpressVPN. می توانید برای انجام این کار از میان میزبان سرورهای VPN و همچنین از فعالیتهای مرور خود در برابر هرگونه تهدید آنلاین محافظت کنید.

علاوه بر این ، ExpressVPN به شما امکان می دهد تا خدمات خود را از حسن نیت ارائه دهید بدون رعایت خطر از آن با ضمانت برگشت 30 روزه پول. اگر VPN مطابق انتظارات شما نبود ، همیشه می توانید بازپرداخت بپرسید (بدون سؤال پرسیده نشد).

علیرغم اینکه ابزاری عالی برای استفاده است محدودیت های منطقه ای را دور بزنید, این تنها مورد موجود برای کار نیست در جدول زیر ، سرویس های برتر VPN را از نظر لیست پیدا خواهید کرد حریم خصوصی ، امنیت و قابلیت انسداد.

نحوه تماشای Daytona 500 Live Online – Proxy Smart DNS

DNS هوشمند همچنین یک روش کارآمد برای Fox Sports GO را در خارج از ایالات متحده باز کنید. با Smart DNS ، آدرس IP جدیدی دریافت نمی کنید. فقط قطعات مرتبط با جغرافیایی از اتصال به اینترنت شما متاثر می شوند.

با این حال ، کانالهایی که می توانید با استفاده از Smart DNS از حالت انسداد خارج شوید ، توسط ارائه دهنده Smart DNS که از آن استفاده می کنید ، یعنی خدمات مختلف DNS Smart از پیش تعیین شده است کانال های مختلف را مسدود کنید.

 • قبل از ثبت نام با یک سرویس پروکسی Smart DNS ، مطمئن شوید که از رفع انسداد پشتیبانی می کند Fox Sports GO خارج از ایالات متحده یا هر کانال دیگری در لیست.
 • دیگر نیازی به تغییر پیکربندی Smart DNS خود در هر زمان که می خواهید کانال را از یک کشور دیگر از حالت انسداد بگیرید.
 • تغییر مسیر ترافیک جزئی به این معنی است که شما سرعت اینترنت کاهش نمی یابد هنگام استفاده از DNS هوشمند. با این حال ، ترافیک شما است رمزگذاری نشده است همانطور که با VPN است.
 • برخی از ISP ها استفاده می کنند ربودن DNS یا پروکسی شفاف. در حالی که VPN در صورت وجود چنین روش هایی برای شما کار می کند ، Smart DNS ممکن نیست.

Unlocator یکی از خدمات ذکر شده در جدول بالا است. دلیل اینکه ما آن را پیشنهاد می کنیم این است که شما مجبور می شوید خدمات آنها را به صورت رایگان امتحان کنید. Unlocator ارائه می دهد محاکمه رایگان 7 روزه بدون نیاز به ارسال چیزی به جز آدرس ایمیل شما.

با این حال ، تمام VPN های ارائه شده در بالا شامل a سرویس هوشمند DNS. برخی از آنها یک آزمایش رایگان 1 روزه, اما Unlocator تاکنون طولانی ترین مورد را دارد. آن را بررسی کنید؛ کاملاً بدون ریسک است.

برنامه ناسکار Daytona 500 2019

این مسابقه اتومبیلرانی نفیس اکنون مدتی است که اتفاق افتاده است. اولین مسابقه برگشت 1959؛ لی پتی نهایی فاتح Speedway International Daytona بود.

خانواده پتی مثل الان تا به حال بر این مسابقه مسلط شده اند, شرکتهای کوچک تیمی است که بیشترین برد Daytona 500 را دارد. آنها تاکنون 9 مسابقه کسب کرده اند که 7 تای آنها متعلق به آنها است ریچارد پتی.

همه ما منتظر یک روز آن هستیم – شانزدهم فوریه سال 2020. اما Daytona 500 بسیار بزرگتر از این است. خوب ، بنابراین واقعی Daytona 500 نهایی است ، اما همه چیز یک سری تمرین طولانی و جلسات مقدماتی است.

عمل موتور شروع می شود شنبه 8 بهمن, با سه جلسه تمرین ، اولین جلسه گرم کردن برای برخورد یک شنبه شب Busch Clash است. اما اگر می خواهید برنامه کامل را بررسی کنید ، کمی بیشتر به سمت جنوب بروید:

شنبه 8 بهمن

 • تمرین نهایی Busch Clash
 • تمرین Daytona 500

یکشنبه 9 بهمن

 • واجد شرایط بودن قطب Daytona 500
 • برخورد بوش

پنجشنبه ، 13 فوریه

 • تعطیلات Bluegreen دوئل شماره 1
 • تعطیلات Bluegreen دوئل شماره 2

جمعه 14 بهمن

 • تمرین Daytona 500

شنبه 15 بهمن

 • تمرین نهایی Daytona 500

یکشنبه ، 16 فوریه

 • Daytona 500

نحوه تماشای Daytona 500 Live Live با Smart DNS Proxy یا VPN هوشمند?

تمام رویدادهای مهم مسابقه مانند آن را از دست نمی دهید Daytona 500 فقط به دلیل اینکه شما در خارج از کانال زندگی می کنید محدوده پوشش کمی ناعادلانه است. استفاده كردن VPN یا DNS هوشمند, می توانید همه کانالهایی که مسابقه را در خارج از کشور پخش می کنند ، از جمله ، آنلاک کنید و تماشا کنید Fox Sports Go ، TSN, و بیشتر.

اگر سؤال دیگری در مورد نحوه تنظیم آن دارید VPN یا Smart DNS در دستگاه خود ، دریغ نکنید که در نظرات زیر خطی را برای ما رها کنید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector