نحوه تماشای KSI vs Logan Paul 2 Live Online

تساوی در مسابقات بوکس قطعاً آن چیزی نیست که هر دو طرف به دنبال آن هستند. این مورد هنگامی اتفاق افتاد که دو احساس یوتیوب KSI و Logan Paul سال گذشته درگیری از آن زمان همه سرگرم کننده و بازی بود. اکنون ، این همه کار است. برای حل و فصل همه چیز ، بازی برگشت حرفه ای برگزار می شود 9 نوامبر 2019 زندگی در مرکز اصلی در لس آنجلس ، کالیفرنیا ، ایالات متحده است. کسانی که سال گذشته دعوا را تماشا کردند ، من اینجا هستم که این را برای شما تعریف کنم یوتیوب این بار پخش نمی شود بنابراین ، اگر می خواهید تماشای KSI vs Logan Paul 2 به صورت آنلاین آنلاین, این راهنما را دنبال کنید زیرا هر آنچه را که باید بدانید دارد.


نحوه تماشای KSI vs Logan Paul 2 Live Online

نحوه تماشای KSI vs Logan Paul 2 Live Online

Olajide William “JJ” Olatunji vs Logan Paul – پخش آنلاین

طنز کجاست؟ بزرگترین بازپخش بوکس YouTube قرار نیست در YouTube پخش شود. به دنبال دوره گذشته ، اختلاف نظرهای زیادی صورت گرفته است.

اولین دوره برای سرگرمی بود ، اما رایگان نبود. هر بیننده یوتیوب مجبور به پرداخت تقریبی آن بود 10 دلار برای تماشای دعوا بین این دو. با این حال ، دوره اولیه خواهد شد a مشاهده انبوه از طریق کانال های غیر رسمی.

دعوا شد 800.000 بیننده در یوتیوب. اما چیزی که تکان دهنده است این است که در کل جمع شده است 1.2 میلیون در Twitch. قرار نبود این اتفاق بیفتد. توییت راد برسلاو

Youtubers را خاموش کرد. که ما را به نبرد امسال سوق می دهد. طبق KSI:

“ما وقتی روی جریان است ، روی محافظت و طرف حقوقی کار می کنیم.”

در حال حاضر ، این مبارزه در دسترس است کانال حق بیمه که نیاز به اشتراک دارد. اگر چنین چیزی را ندارید ، بازی برگشت حرفه ای را مشاهده نمی کنید.

کانال چیست?

اگر می خواهید وارد منطقه بوکس شوید ، یک کانال دارید DAZN خودش این در ایالات متحده. با این حال ، طرفداران انگلستان نیز می توانند با خرید این مبارزه ، لحن تنظیم کنند “Sky Sports Box Office”

اما چه در مورد طرفداران در سراسر جهان؟ اگر نمی دانستید ، این سرویس های پخش جریانی هستند به ترتیب به ایالات متحده و انگلیس محدود شده است. این بدان معناست که بینندگان ساکن در خارج از این کشورها نمی توانند تماشای کانال هایی را که در منطقه خود ارائه می دهند.

می بینید ، سرویس های جریان مانند DAZN و Sky Sports شما را بررسی می کنند آدرس آی پی لحظه بازدید از وب سایت یا برنامه خدمات. این مکانیسم برای مکان واقعی خود را مشخص کنید.

وقتی متوجه شوند که شما در محدوده پخش آنها نیستید ، آنها دسترسی شما را مسدود کنید تقریباً فوراً در اینجا نمونه ای از DAZN در حالی که در خارج از کشور مشاهده می شود:

“DAZN در این کشور موجود نیست.”خطای DAZN

DAZN راهی مناسب برای تماشای مسابقات بوکس ، به ویژه مواردی است که از آنجا به دست می آید بوکس بازی. با این حال ، این دعوا فقط در ایالات متحده. اما اگر راه خود را بدانید می توان ترتیب داد.

دلیل من به DAZN توصیه می کنم این است که این یک سرویس مبتنی بر اشتراک است به اشتراک کابل احتیاج ندارید کار کردن این همش نیست. بیش از 100 دعوا در سال در یک شرکت درج شده است 19.99 $ / اشتراک ماهانه. بنابراین ، همه ما می توانیم ببینیم که چرا این بهترین گزینه است.

در مرحله بعد ، من می خواهم چگونه به شما نشان دهم مسدود کردن DAZN و ببین KSI در مقابل لوگان پل در هر نقطه زندگی می کنند. بیا بریم.

KSI vs Logan Paul – جریان رسمی جهانی

برای دسترسی به کانالهایی مانند DAZN و Sky Sports از خارج ، باید موقعیت مکانی خود را نقاب کنید و کانالها را فریب دهید تا فکر کنید که در آنها هستید منطقه پوشش.

خوشبختانه ، این به راحتی با استفاده از یک انجام می شود شبکه خصوصی مجازی. VPN ایجاد می کند تونل امن بین دستگاه و اینترنت. تمام ترافیک اینترنت شما از آن تونل به A منتقل می شود سرور VPN در کشور مورد نظر شما.

پس از اتصال ، VPN می خواهد داده های خود را رمزگذاری کنید و آدرس IP خود را مخفی کنید. این باعث افزایش اینترنت شما می شود امنیت و ناشناس بودن. با این حال, آدرس IP شما نیز تغییر می کند به یک کشور معتبر که در آن سرور مستقر است. بنابراین ، اگر سرور در ایالات متحده است ، یک آدرس IP آمریکایی دریافت خواهید کرد. ساده است. در نتیجه ، شما به دست می آورید دسترسی به همه چیز با محدودیت آنلاین در ایالات متحده.

این کارهایی است که شما باید انجام دهید تماشای کنسرت KSI در مقابل لوگان پل را بصورت زنده ببینید:

 1. ارائه دهنده معتبر VPN و ثبت نام برای خدمات آنها اگر توصیه ای می خواهید ، می توانید امتحان کنید ExpressVPN.
 2. در مرحله بعد ، برنامه اختصاصی آنها را بر روی دستگاه خود بارگیری و نصب کنید. برای آن مشتری پیدا خواهید کرد iOS ، Windows ، macOS و Android.
 3. برنامه VPN را اجرا کنید و ورود با نام کاربری و رمز عبور خود.
 4. به یک سرور وصل شوید براساس کانال انتخابی شما:
  • سرور ایالات متحده برای DAZN.
  • سرور انگلستان برای Sky Sports.
 5. اکنون وب سایت کانال یا برنامه اختصاصی آن را راه اندازی کنید.
 6. تماشای KSI در مقابل Logan Paul 2 را ببینید زندگی در هر کجا که هستی.

چرا ExpressVPN?

ارائه دهنده چیزهای زیادی برای ارائه دارد و بهترین تجارت در نظر گرفته می شود. واقعاً سریع است ،ervers برای جریان HD بهینه شده است. چه کسی نمی خواهد یک دعوا را در HD کامل ببیند?

ExpressVPN بیش از 3000 سرور در 94 کشور. این یعنی شما می توانید انسداد کانالها در سراسر جهان با فشار یک دکمه.

در مورد دستگاههای پشتیبانی شده ، بیشتر VPN با آنها سازگار است Android ، iOS ، PC ، Mac و FireStick. اما همانطور که می دانیم ، DAZN تقریباً در هر پلتفرمی که برای بشریت شناخته شده است ، موجود است. بنابراین ، اگر شما یک اپل تی وی? خوب ، ExpressVPN نیز راه حلی برای آن دارد – را وارد کنید MediaStreamer.

این پروکسی هوشمند DNS سازگاری دستگاه را برای پشتیبانی از امثال آن گسترش می دهد Apple TV ، Chromecast ، تلویزیون های هوشمند ، تلویزیون های Android ، PlayStation و Xbox. این بدان معناست که هر جا DAZN دارید؛ شما دعوا را پخش خواهید کرد در نهایت سرعت (مخازن رمزنگاری VPN با سرعت شما).

شما می توانید آن را امتحان کنید بدون ریسک. ارائه دهنده VPN دارای یک جامد است با ضمانت برگشت 30 روزه پول اگر شما نظر خود را تغییر دهید اگر اینگونه است ، نگاهی به زیر VPN ها در جدول زیر و گزینه دیگری را انتخاب کنید.

KSI vs Logan Paul – از آماتور تا حرفه ای

این کاملاً مشهور است لوگان پل و JJ “KSI” اولاتونجی دو بزرگترین سازنده YouTube هستند ، اما در این زمینه 9 نوامبر 2019, بدنی می شود نه مجازی.

لوگان پل پیش از این در سریال های مختلف تلویزیونی بازی کرده بود ، اما ما باید ببینیم که او بدون یک شیرین کاری دوبل چگونه می تواند انجام دهد. با این حال ، مسابقه قبلی آنها یک مسابقه آماتور بود. هرچند که این بازپرداخت معامله واقعی است ، زیرا این همه تجارت است.

هر منبع آنلاین انتظار فروش گسترده ای برای مسابقه دارد. همه 21000 صندلی برای یوتوبرز تشویق خواهد شد. همانطور که می دانید مسابقه اول با تساوی به پایان رسید. اما اکنون ، هردو بر روی کار خود و به دست آوردن آن حقوق لاف زدن متمرکز شده اند.

اگرچه همه این مرکز را متمرکز کرده است ، اما این تنها کارت بازی نیست. خواهیم دید حرفه ای بدون شکست که مدتهاست در حال کنسول شدن برای کانلو آلوارز است, بیلی جو ساندرز. این چیست کارت دعوا به نظر می رسد در زمان نوشتن:

 • KSI در مقابل لوگان پل
 • بیلی جو ساندرز در مقابل مارسلو استیبان کوکرز

KSI vs Logan Paul 2 – افکار نهایی

این آغاز شده است – شمارش معکوس برای یک بازی برگشت حرفه ای بین این دو. من مثبت هستم که در هفته های آینده شاهد رسانه های اجتماعی زیادی خواهیم بود که در حال فتنه‌گرفتن و حواشی بین رقبا هستند..

سعی کنید با آنچه در این زمان پیش می رود ، همیشه تنظیم کنید. با این حال ، در 9 نوامبر 2019, اطمینان حاصل کنید که دعوا را با استفاده از VPN پخش کنید. اکنون ، هر کجا که باشید ، می توانید تماشای KSI در مقابل Logan Paul 2 آنلاین. به نظر شما چه کسی پیروز خواهد شد؟ کارت دعوا از نظر دوره ها شامل چه مواردی خواهد بود؟ فراموش نکنید که پیش بینی های خود را در این قسمت به اشتراک بگذارید نظرات زیر.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me