نحوه تماشای Nadal vs Djokovic Live Stream آنلاین

این یک رقابت بزرگ دوباره متولد شده است. خانم ها و آقایان, رافائل نادال برای یک نمایش حماسه با هیچ کس دیگری تنظیم نشده است جوکوویچ نواک بیا 13 ژوئیه 2018. من یک هوادار نادال هستم و حاضر نیستم این برخورد را از دست بدهم. برنده این بازی مطمئناً مورد علاقه داغ برای برنده شدن در مسابقات ویمبلدون 2018 خواهد بود. بنابراین ، شما تیم نادال هستید یا تیم جوکوویچ؟ آیا می خواهید مسابقه را در هر مکانی پخش کنید? خوب ، پس برویم.


نحوه تماشای Djokovic vs Nadal Live Stream آنلاین

نحوه تماشای Nadal vs Djokovic Live Stream آنلاین

کانالهای پخش کننده Nadal vs Djokovic Wimbledon 2018

چنین رویدادی عظیم می خواهد که برای پخش مستقیم در هر کشور موجود باشد. با این حال ، این طور نیست. برخی از مناطق پخش کننده رسمی برای مسابقه ندارند. بنابراین آنها به گزینه های موجود در کشورهای مختلف روی می آورند. مشکل این است کانال ها به قلمرو خود محدود می شوند. به عبارت دیگر ، آنها نمی توانم در خارج از کشور فعالیت کنم.

کانال های پخش مسابقه مطابق با کشوری که حق پخش آن را دارد در زیر ذکر شده است. آنها را بررسی کنید و اگر در هیچ یک از آن مناطق اقامت ندارید ، بعداً در مقاله به شما کمک می کنم..

 • 7Plus (استرالیا)
 • ورزش BeIN (خاورمیانه)
 • BeIN Sports (فرانسه)
 • کانال تنیس (ایالات متحده)
 • Sky Deutschland (آلمان)
 • Hotstar (هند)
 • ESPN (ایالات متحده)
 • آسمان ایتالیا (ایتالیا)
 • iPlayer BBC (انگلیس ، رایگان)
 • Fox Sports (استرالیا)
 • SRF (سوئیس)

ویمبلدون در iPlayer BBC

چندی پیش سعی کردم ویمبلدون 2017 را در iPlayer BBC تماشا کنم. فهمیدی چی شد؟ من این ناامید کننده پیام خطای جغرافیایی:

وی گفت: “iPlayer BBC فقط در انگلستان کار می کند. متأسفیم ، به دلیل مشکلات مربوط به حقوق است. “

جریان آزاد ویمبلدون Geoblocked در خارج از انگلستان

اگر از یک VPN, تو می توانی در اطراف این محدودیت های جغرافیایی کار کنید و به هر وب سایت محدود شده دسترسی پیدا کنید با توجه به سروری که به آن وصل می شوید. به عنوان مثال ، اگر به a وصل شوید سرور ایالات متحده, شما قادر خواهید بود امثال ESPN و Hulu را پخش کنید. به این دلیل است که شما آدرس IP اصلی پنهان است و شما به جای آن یک آدرس IP آمریکایی داشته باشید.

جریان رافائل نادال مقابل نواک جوکوویچ با استفاده از VPN

از آنجا که من در iPlayer بی بی سی کار می کردم ، آن را به عنوان نمونه ای می آورم تا به شما نشان دهد که برای انجام کار باید برای انجام تماشا کنید ندا در مقابل نواک به هر حال زندگی می کننده مراحل زیر ذکر شده است:

 1. ابتدا ، شما به یک VPN مناسب برای کار نیاز دارید. بی بی سی قادر است VPN ها را مسدود کند ، بنابراین مطمئن شوید که یک مورد معتبر را انتخاب کنید. اگر نمی دانید چه چیزی را انتخاب کنید ، من استفاده از آن را پیشنهاد می کنم, ExpressVPN.
 2. به فروشگاه برنامه محلی خود بروید و مشتری خود را بارگیری کنید. اگر نمی توانید پیدا کنید, به وب سایت آنها مراجعه کرده و به آنجا برسید.
 3. برنامه VPN را نصب کنید در دستگاه خود و وارد شدن با اعتبار خود.
 4. اکنون, اگر iPlayer BBC انتخاب شماست ، به یک سرور در انگلستان وصل شوید. شما همچنین می توانید استفاده کنید:
  • یک سرور آمریکایی برای ESPN.
  • سرور استرالیایی برای 7Plus.
  • سرور سوئیسی برای SRF.
 5. آمار اتصال و منتظر بمانید تا ارتباط برقرار شود.
 6. اکنون, کانال خود را راه اندازی کنیددر صورت وجود وب سایت یا اختصاصی آن.
 7. نادال در مقابل جوکوویچ را در هر نقطه تماشا کنیدiPlayer BBC مسدود شده است

من قبلاً پیشنهاد کردم ExpressVPN چون هنوز با iPlayer BBC کار می کند. با این حال موارد دیگری نیز وجود دارد VPN برتر برای iPlayer BBC و آنها در جدول زیر آورده شده اند.

چگونه با استفاده از Smart DNS Smart Stream Nadal vs Djokovic Online

روش دیگر برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی استفاده است پراکسی هوشمند DNS. این جایگزین کل ترافیک شما را مجدداً مورد استفاده قرار نمی دهد فقط تکه ای که به کانال اجازه می دهد مکان شما را تعیین کند. پس از تغییر قسمت DNS ، شما قادر خواهید بود تا هر مکان که هستید ، بخش نمایش افسانه ای را به صورت زنده تماشا کنید.

بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه می توانید تماشای نواک در مقابل نادال با Smart DNS:

 1. شما همچنین در این مورد به یک ارائه دهنده معتبر احتیاج دارید. تلاش كردن Unlocator آنها ارائه می دهند محاکمه رایگان 7 روزه.
 2. بعد از آن از اینها استفاده کنید راهنماهای تنظیم برای تنظیم Smart DNS روی سیستم عامل خود. راهنماهای بسیار آسان برای دنبال کردن است. فقط دستگاه خود را انتخاب کرده و مراحل ارائه شده را دنبال کنید.
 3. پس از انجام, به iPlayer BBC مراجعه کنید.
 4. درگیری 2018 ویمبلدون 2018 را پخش کنید در هر نقطه بین نادال و جکوویچ.

مزایایی که در اینجا به دست می آورید این است که شما سرعت اینترنت را در این روند از دست نمی دهید داده ها رمزگذاری نمی شوند. و از آنجا که آدرس IP شما دست نخورده است ، کانال های محلی شما کاملاً کاربردی خواهند ماند. اما مراقب باشید ، Smart DNS یک رویکرد مطمئن نیست. اگر امنیت می خواهید ، بهتر است با VPN کار کنید. اگر نه ، سعی کنید Unlocator بیرون, 7 روز خوب است بدانیم که آیا این امر خوب است یا نه.

Stream Wimbledon 2018 Live Live Online – Bottom Line

خروج غیر منتظره فدرر از مرحله یک چهارم نهایی ناامید کننده بود اما نیمه نهایی بین جوکوویچ و نادال مطمئناً ارزش دیدن دارد فکر می کنید کدام یک از این غول های تنیس به فینال ویمبلدون 2018 برسد؟ چه روشی را برای پخش مسابقه انتخاب کردید, VPN یا DNS هوشمند? پیش بینی های خود را در زیر به اشتراک بگذارید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me