نحوه تماشای National Geographic در خارج از ایالات متحده

چگونه Nat Geo را در خارج از ایالات متحده تماشا کنیم? جهان دیگری وجود دارد که مردم استرالیا ، کانادا و انگلستان از این امر آگاهی ندارند زیرا National Geography محدود جغرافیایی است. بسیاری از مردم در سراسر جهان به هنر و علم رونق می یابند و این دقیقاً همان چیزی است که Nat Geo بیننده خود را ارائه می دهد. یا باید بگوییم بینش آمریکایی آن چیست؟ ساده است. اگر در ایالات متحده هستید ، می توانید National Geographic را تماشا کنید. اگر اینگونه نیستید ، پس خوشبخت باشید. در حقیقت ، شانس هیچ ارتباطی با آن ندارد زیرا یک ارائه دهنده خدمات VPN قادر است دسترسی شما را به ناتو ژئو حتی در صورتی که در ایالات متحده آمریکا نیستید نیز امکان پذیر کند. گزینه دیگر برای عدم انسداد Nat Geo در هر یک از کشورهایی که در بالا ذکر شد ، پروکسی Smart DNS است. هر دو ابزار کاربران را قادر می سازند National Geographic را در هر رایانه شخصی ، Mac ، Android ، iPhone یا iPad دریافت کنند.


نحوه تماشای National Geographic در خارج از ایالات متحده

نحوه تماشای National Geographic در خارج از ایالات متحده

نحوه تماشای National Geographic در خارج از ایالات متحده با استفاده از VPN

مطمئناً ، شعار Nat Geo بیشتر است ، اما ظاهراً عبور از مرزها به اندازه کافی کافی نیست و به سایر افراد از نقاط مختلف جهان اجازه می دهد تا کنجکاو ، همیشه تعجب آور یا جرات کشف کنند. خوشبختانه راهی وجود دارد که افراد خارج از آمریکا که از محتوای واقعی شامل طبیعت ، علم ، فرهنگ و تاریخ محروم هستند ، فارغ از اینکه در کجا هستند می توانند به National Geographic دسترسی پیدا کنند. VPN یک تونل دیجیتالی خصوصی ایجاد می کند که تمام داده های شما از آن عبور کرده و رمزگذاری می شوند. این روش امن به شما کمک می کند ناشناس بودن آنلاین را بدست آورید و داده های خود را از هکرها ایمن نگه دارید.

VPN همچنین به شما امکان می دهد به یکی از سرورهای آن توزیع شده در بسیاری از کشورها وصل شوید. اتصال به یک سرور دیگر IP آن سرور (جایی که در آن قرار دارد) را برای شما فراهم می کند. این باعث می شود شما بتوانید به محتوای موجود در آنجا دسترسی پیدا کنید. این دستورالعمل ها را دنبال کنید تا بدانید که چگونه می توانید Nat Geo را با استفاده از VPN در خارج از آمریکا بدست آورید.

 1. اولین کاری که باید انجام دهید ثبت نام در یک سرویس VPN است.
 2. در مرحله بعد ، شما یک حساب VPN ایجاد می کنید.
 3. برنامه VPN را در دستگاهی که می خواهید Nat Geo را فعال کنید بارگیری و نصب کنید.
 4. برنامه را راه اندازی کنید و به یک سرور VPN در ایالات متحده متصل شوید.
 5. پس از اتصال به یک سرور هندی ، به شما ارائه می شود آدرس IP آمریکا به نظر می رسد که شما در ایالات متحده واقع شده اید.
 6. اکنون که IP آمریکایی دارید ، می توانید به راحتی از هر جای دنیا به Nat Geo دسترسی پیدا کنید.

برای دسترسی تضمین شده به نشنال جئوگرافیک با امنیت نهایی از هر نقطه از جهان ، ما اکیداً توصیه می کنیم که از سیستم خارج شوید ExpressVPN. آنها خوب هستند! دور زدن محدودیت های جغرافیایی چیز دیگری است ، به همراه بسیاری از خدمات دیگری که آنها باید از سرعت های سریع تا خدمات عالی مشتری ارائه دهند. اگر می خواهید گزینه های دیگر را بررسی کنید ، حتماً جدول زیر را بررسی کنید.

چگونه می توان National Geographic را در خارج از ایالات متحده با استفاده از DNS هوشمند مسدود کرد

مجموعه های جدید علوم را جستجو و کشف کنید & اکتشاف ، ماجراجویی ، حیوانات و خانواده با Nat Geo در خارج از ایالات متحده با یک پروکسی هوشمند DNS. این پروکسی با موفقیت مسدود کردن محتوا از هر نقطه جهان ، اما داده های کاربران را حفظ نمی کند. روشی که Smart DNS با آن متفاوت است با روش VPN متفاوت است. به عنوان مثال ، برخلاف VPN ، یک Smart DNS آدرس IP جدیدی به کاربران خود نمی دهد. نگران نباشید ، نات جئو را از حالت انسداد خارج خواهید کرد ، و نحوه انجام این کار به شرح زیر است:

 1. ابتدا به Unlocator بروید و برای یک جلسه آزمایشی رایگان 7 روزه ثبت نام کنید.
 2. برای پیکربندی پیکربندی Smart DNS در دستگاه پخش خود ، این فیلم ها / آموزش تنظیم را دنبال کنید.
 3. به وب سایت / برنامه نشنال جئوگرافیک بروید.
 4. آماده باشید تا با واقعیت و برنامه نویسی سرگرمی شبه علمی نات جئو منفجر شود.

اگر به دنبال یک پروکسی هوشمند خوب و قابل اعتماد Smart DNS هستید تا به شما در رفع انسداد Nat GEo در خارج از ایالات متحده کمک کند ، به هر معنی ، با Unlocator. این دستگاه در همه دستگاه ها بسیار عالی عمل می کند و یک آزمایش آزمایشی رایگان 7 روزه را ارائه می دهد ، بنابراین ارزش امتحان کردن را دارد.

National Geographic را در خارج از ایالات متحده تماشا کنید

اگر یک مهاجر آمریکایی هستید ، می توانید با استفاده از یک پروکسی VPN یا Smart DNS ، مستندهای شگفت انگیز از جمله Genius ، Mars ، The Incredible Doctor Pol و Wicked Tuna را در Nat Geo تماشا کنید. چه کسی گفت تلویزیون نمی تواند آموزشی باشد؟ داشتن کانالی که حاوی مطالب آموزنده ، جالب و اساسی مانند National Geographic باشد می تواند شگفتی هایی را برای زمان تماشای تلویزیون شما ایجاد کند. بنابراین ، عضویت در پروکسی VPN یا Smart DNS در واقع یک سرمایه گذاری در پیشرفت فکری شما خواهد بود.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector