نحوه تماشای NBA در اپل تی وی لایو – همه چیزهایی که باید بدانید

من یک هوادار بسکتبال هستم که صاحب آن هستم اپل تی وی. در ابتدا با پیدا کردن یک مشکل مواجه شدم سرویس پخش برای تماشای NBA آینده فصل وقتی همه چیز را پیدا کردم ، اینگونه نیست فقط در ایالات متحده موجود است. فوراً مسدود شدم – جسارت. نگران نباشید ، طولی نکشید که من به آن رسیدم. بچه ها, با VPN, تو می توانی همه این محدودیت ها را دور بزنید. به همین دلیل من می خواهم تجربه من را با شما به اشتراک بگذارم ، مشتاق از پخش کنندگان NBA. نگاهی به این راهنما بیاندازید چه خدماتی NBA را به صورت زنده در تلویزیون TV ارائه می دهد و چگونه آنها را به خارج از ایالات متحده برسانیم.


نحوه تماشای NBA در اپل تی وی

نحوه تماشای NBA در اپل تی وی

کانالهای NBA در Apple TV پخش می کنند

اگر قصد تماشای برنامه را دارید فصل NBA در اپل تی وی, پس شما خوش شانس هستید شاید از این امر آگاه نباشید ، اما کیفیت خدمات پخش در Apple TV شما کابل را شرم آور می کند. خوشبختانه ، هواداران بسکتبال از نظر وفور کانال هایی که بازی های NBA را پخش می کنند ، به خوبی مورد توجه هستند. با این گفته ، بعضی از آنها در اینجا آمده است:

پاس لیگ NBA

خوب ، ما در مورد NBA صحبت می کنیم نه؟ پس چه راه بهتری برای پخش آن از سرویس رسمی پخش ورزش?

پاس لیگ NBA بهترین گزینه برای s در نظر گرفته شده استمسابقه های خلوت و زندگی در صورت تقاضا در تعداد زیادی دستگاه شما به معنای واقعی کلمه می توانید هر بازی را در فصل جاری ، به طور کامل ، با تفسیر خانگی و خارج از خانه تماشا کنید.

اگر طرفدار NBA مشتاق نیستید و فقط به دنبال آن هستید نکات برجسته, 30 دقیقه بعد از پایان مسابقه می توانید از مزایای آنها بهره مند شوید ویژگی بازپخش بازی چگالش. این یک روش شگفت انگیز برای تماشای کل بازی ها در مورد است 12 دقیقه.

ممکن است بپرسید که آیا ارزش پول شما را دارد یا خیر. خوب ، من می گویم اگر واقعا طرفدار ورزش هستید. شما دو نوع اشتراک دارید, پاس لیگ و پاس لیگ برتر. اگر قبلاً آشکار نباشد ، اشتراک های حق بیمه ویژگی های بیشتری از جمله بازی های کلاسیک و گزینه های بازی متراکم را ارائه می دهند.

لیگ Pass را می توان برای آن خریداری کرد 32.99 دلار در ماه در حالی که یک طرح پریمیوم پیش می رود 38.99 دلار در ماه.NBA Game Pass Price

اگر مایل به پخش مسابقات خاص هستید ، همیشه می توانید در آنها عضو شوید برنامه 1 روزه. این هزینه شماست $ 6.99.اشتراک 1 روزه

یک مورد دیگر که باید در نظر بگیرید. اگر ارائه دهنده کابل دارای حق پخش یک بازی, NBA Game Pass منوط به خاموشی خواهد بود. خوشبختانه ، می توانید از خاموشی های NBA دور شوید با سهولت استفاده از VPN. پس از آن ، می توانید مسابقات زنده را به صورت مستقیم پخش کنید اپل تی وی.

تلویزیون زنجیر

با تلویزیون زنجیر, می توانید کانالهای موردعلاقه خود را با قیمتی بسیار ارزان دریافت کنید (اگر نه همه). اگر در هر یک از آنها مشترک شوید طرح نارنجی یا آبی, شما به امثال آن دسترسی پیدا می کنید ESPN و NBC Sports. این کانال ها بیشتر پخش کننده اصلی بازی های NBA در ایالات متحده هستند.

با این حال ، اگر شما می خواهید بهترین از هر دو جهان ، شما می توانید انتخاب کنید طرح نارنجی + آبی با هزینه ماهانه کمتر و دسترسی به کلیه کانالهای آنها همراه باشید. همانطور که اشاره کردم قیمت ها بسیار ارزان هستند ، آنها را بررسی کنید:

 • نارنجی: 25 دلار در ماه.
 • آبی: 25 دلار در ماه.
 • نارنجی + آبی: 40 دلار در ماه.برنامه های تلویزیونی Sling

نکته دیگر ، اگر هزینه ای بپردازید ، این موضوع برای هواداران NBA بسیار مهم است 5 دلار اضافی, شما قادر خواهید بود دسترسی به تلویزیون NBA در هر دستگاهی که استفاده می کنید فکر نمی کنی عالی است فقط 5 دلار اضافی در ماه دریافت کنید.Sling TV Sports

وقتی فکر خود را بکنید و اشتراک را انتخاب کنید ، قادر خواهید بود پخش هر بازی NBA به طور زنده در تلویزیون Apple خود.

PlayStation Vue

اگر به دنبال برنامه قدرتمند دیگری در Apple TV برای تماشای مسابقات NBA خود هستید ، دیگر جستجو نکنید, PlayStation Vue آنچه شما می خواهید.

سکوی جریان سونی خود را دارد تجربه پخش مستقیم تلویزیون را بالا می برید. سعی نمی کردم مغرضانه یا هر چیزی باشم ، اما مدتی قبل مشترک اشتراک در PS Vue شدم. شما نمی توانید میزان محتوایی را که می توانید بدست آورید تصور کنید. منظورم این است که می توانید جریان داشته باشید اخبار محلی ، ورزش های زنده و کانال های تلویزیونی بر اساس اشتراک شما.

با این حال ، اگر شما مشترک آنها برنامه دسترسی, شما تلویزیون NBA را دریافت نمی کنید. تو نیاز داری هسته یا برنامه های دیگر برای دسترسی به بازی های NBA در PS Vue.

قیمت ها کمی گران هستند ، اما در پایان آنچه را می پردازید دریافت خواهید کرد. در اینجا یک نگاه سریع وجود دارد:

 • دسترسی: 44.99 دلار در ماه.
 • هسته: 44.99 دلار در ماه.
 • نخبه: 59.99 دلار در ماه.
 • فوق العاده: 79.99 دلار در ماه.

برنامه PS Vue

تلویزیون زنده Hulu

با استفاده از این سرویس ، نه تنها دریافت می کنید دسترسی به کتابخانه جریان Hulu, اما شما همچنین می توانید مورد علاقه خود را تماشا کنید ورزش زنده ، اخبار ، سرگرمی و موارد دیگر.

هولو یک غول جریان در ایالات متحده است. با این حال ، اگر اشتراک خود را به روز کنید ، می تواند بهتر عمل کند Hulu + تلویزیون زنده. تنها کاری که باید انجام دهید اینست که به حساب خود بروید ، برنامه را تغییر دهید, و 44.99 دلار در ماه بپردازید.

به این ترتیب ، شما به تلویزیون NBA و تعداد زیادی از کانالهای پریمیوم دیگر همه در یک مکان دسترسی خواهید داشت. به زیر نگاهی بیندازید و با اشتراک Hulu Live ، آنچه را که قفل آن را باز خواهید کرد ، بدانید.کانالهای زنده Hulu

تلویزیون FUBO

بیایید لیست خود را با هیچ کس دیگری نتیجه نگیریم FuboTV. این سرویس تمام ورزش هایی را که هر فن مورد نیاز شماست ، برای شما به ارمغان می آورد. فراموش کردن MLB ، NASCAR تمرکز اصلی ما اینجاست NBA, و بسکتبال همان چیزی است که شما دریافت خواهید کرد.

با یک 54.99 $ به عنوان هزینه ماهانه ، به ده ها کانال از جمله دسترسی خواهید داشت Fox Sports ، bein Sports ، NBC Sports و البته تلویزیون NBA.

نگران خرج کردن پول خود بیهوده نباشید. خدمات بسیار قابل اعتماد است و من شخصاً تشویق می کنم از آن استفاده کنم. با این حال ، اگر شما هنوز هم نگران هستید ، خوشحالم که به شما می گویم Fubo پیشنهاداتی را ارائه می دهد محاکمه رایگان 7 روزه. خدمات خود را برای درایو تست خارج کنید و قبل از پایان دادگاه حکم نهایی را صادر کنید.

اکنون به آنچه که این پلتفرم پخش از نظر کانالهایی مستقیماً به تلویزیون Apple خود ارائه می دهد ، سرعتی بیاندازید.

نحوه تماشای NBA در Apple TV با استفاده از VPN

قبل از اینکه بتوانید دندان های خود را در تمام بازی های بسکتبال فرو کنید ، چیزی است که باید بدانید. تمام خدمات فوق فقط در ایالات متحده موجود است. بنابراین ، شما نیاز به استفاده از VPN برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی تحمیل شده در کانالها و دسترسی به محتوای آنها در خارج از کشور.

با استفاده از VPN ، می توانید به سرورهای مستقر در کشورهای مختلف که کانال مورد نظر در آن واقع شده است ضربه بزنید. آی تی ارتباط خود را دوباره تغییر دهید از طریق تونل خصوصی که ایجاد می کند. اتصال به آن سرور شما یک آدرس IP معتبر در منطقه ای که سرور در آن قرار دارد فراهم می کند. در نتیجه ، شما می توانید تمام محتواهایی را که این IP خاص به شما اجازه می دهد دریافت کنید. در زیر مزایای بیشتری برای VPN ارائه خواهید کرد.

 • ناشناس بودن نهایی: با داشتن یک شبکه خصوصی مجازی ، به این مرحله می رسید داده ها ، اطلاعات و فعالیت های آنلاین خود را رمزگذاری کنید از چشم کنجکاو.
 • حفظ سرعت اتصال: VPN ها می توانند اتصال به اینترنت خود را سرعت بخشید و مانع از برخورد ISP ها شوید.
 • بای پس بلوک های منطقه ای: با VPN ها ، به محدودیت های جغرافیایی اعمال شده بر محتوا را دور بزنید در سراسر جهان.
 • از محدودیت های خاموشی جلوگیری کنید: با استفاده از VPN می توانید مکان واقعی خود را فریب دهید. این به شما امکان می دهد دور از آن خاموشی های آزار دهنده باشید.

مراحل

با مزایا و در مورد چگونگی دسترسی به خدمات خارج از ایالات متحده استفاده کنید. ساکن نشوید ، من به شما نشان خواهم داد که کانال های ایالات متحده را در خارج از کشور به صورت زیر مسدود کنید:

 1. انتخاب یک VPN معتبر اولین کاری است که باید انجام دهید. بررسی ExpressVPN بیرون و ثبت نام در خدمات آنها.
 2. با یک حساب کاربری جدید آماده است, سرویس گیرنده VPN خود را بارگیری کنید و VPN را مستقیماً روی روتر خود تنظیم کنید. چرا ممکن است بپرسید؟ زیرا Apple TV سازگار با VPN نیست.
 3. پس از نصب, ورود با حساب VPN و به یک سرور ایالات متحده متصل شوید.
 4. اکنون یک آدرس IP ایالات متحده دارید و به عنوان یک ساکن آمریکایی در وب گشت و گذار کنید.
 5. کانال انتخابی خود را در تلویزیون Apple خود راه اندازی کنید بعد از اتصال به اینترنت البته.
 6. از بازیهای NBA ، مسابقات کلاسیک در صورت تقاضا و All-Stars در هر کجا که هستید زندگی کنید.

ExpressVPN امکاناتی را ارائه می دهد که تجربه اینترنت شما را بالا می برد. ما در حال صحبت کردن در مورد امنیت ، حریم خصوصی ، سرعتهای عالی, و بیشتر. ناگفته نماند که هیچ سابقه ای از فعالیت های مشتریان خود درج نمی کند. به نظر من ، برای هر کسی که دارای اپل تی وی باشد که به دنبالش است ، ضروری است امنیت ، حریم خصوصی و دور زدن محدودیت های جغرافیایی. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، حتماً جدول زیر را بررسی کنید.

NBA را در اپل تی وی تماشا کنید

ما انتظار نداریم چیزی کمتر از یک فصل سرگرم کننده و جذاب NBA پر از درام باشد. اکنون که برنامه را می دانید ، و راه های زیادی برای تماشای NBA وجود دارد, می توانید بازی های NBA را در Apple TV با زحمت تماشا کنید. حتماً به من بگویید که در کدام بخش از سرویس خود چشم خود را تنظیم کرده اید و چه خوب است که در بخش نظرات زیر قرار دارد.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector