نحوه تماشای کالج NCAA Football بدون کابل

آیا از پرداخت هزینه های سطل سطحی برای اشتراک کابل که به سختی شما را سرگرم می کند مریض و خسته هستید؟ در صف قرار بگیرید صدها نفر هستند که همان مشکل شما را دارند و قبل از شروع فصل فوتبال کالج به دنبال جایگزین هستند. خوشبختانه ، خدمات استریم در خارج وجود دارد که ارزان هستند و بسیار سرگرم کننده هستند. با این وجود بهتر است ، هر زمان که بخواهید می توانید آنها را جریان دهید. بنابراین ، اگر شما یک طرفدار فوتبال در کالج هستید و می خواهید مقداری پول پس انداز کنید ، این مقاله برای شما مناسب است. دریابید که چگونه می توانید فوتبال کالج NCAA را بدون کابل پخش کنید با استفاده از VPN در هر دستگاه رایانه شخصی ، Mac ، Android و iOS.


نحوه تماشای NCAA بدون کابل

نحوه تماشای NCAA بدون کابل

کانال های فوتبال کالج NCAA

  • تلویزیون زنجیر
  • DirecTV اکنون
  • تلویزیون Fubo

* اگر در ایالات متحده زندگی می کنید می توانید از آنها استفاده کنید ExpressVPN به دور زدن کالاهای خاموشی منطقه ای کالج فوتبال.

نحوه تماشای فوتبال کالج NCAA بدون کابل با استفاده از VPN

قطع وتر ایده خوبی بود. اکنون ، شما همه این سرویس های عالی جریان را دارید که می توانید برای تماشای ورزش های مورد علاقه خود انتخاب کنید. فصل فوتبال کالج NCAA یکی از بسیار مورد انتظار در همه ورزش های آمریکا است. این یک فصل هیجان انگیز خواهد بود که تیم های برتر به صورت سر به سر در زمین می روند و شما نمی خواهید این را بخاطر اینکه دیگر کابل ندارید از دست دهید. سرویس های جریان زیادی وجود دارد که می توانند کابل را جایگزین کنند ، اما باید ابتدا آنها را از حالت انسداد خارج کنید. و این می تواند با ارائه دهنده خدمات VPN انجام شود.

VPN نرم افزاری است که به شما امکان می دهد سرور را در هر کشور انتخاب کنید که در نهایت IP آن را دریافت کنید. پس از دریافت IP کشور انتخابی ، می توانید به محتوا مستقر در کشوری که انتخاب کرده اید دسترسی پیدا کنید. در اینجا نحوه دریافت کانالهای جریان مانند fubo tv و Sling TV با یک VPN مسدود شده است:

  1. ابتدا برای ارائه دهنده خدمات VPN ثبت نام کنید.
  2. حساب VPN خود را ایجاد کنید ، برنامه VPN را در دستگاهی که می خواهید بازی را تماشا کنید نصب و نصب کنید.
  3. برنامه را راه اندازی کنید و به یک سرور VPN در ایالات متحده متصل شوید.
  4. پس از اتصال به سرور ایالات متحده ، به شما یک آدرس IP موقت آمریکایی ارائه می شود که به نظر می رسد مانند شما در ایالات متحده واقع شده اید.
  5. اکنون که IP آمریکایی دارید ، می توانید به راحتی به سرویس های جریان در زیر دسترسی پیدا کنید

برای بهترین تجربه در جریان ، توصیه می کنیم تا ثبت نام کنید ExpressVPN. اگر می خواهید فوتبال کالج NCAA را با کیفیت مناسب و بدون مزاحمت و لکنت تماشا کنید ، این VPN است که باید انتخاب کنید. این دستگاه دارای ویژگیهای امنیتی چشمگیر و روشهای رمزگذاری سخت است که هیچ شخص ثالثی نمی تواند از طریق آن استفاده کند. مهمتر از همه ، ExpressVPN بهترین گزینه برای رفع انسداد محتوای جغرافیایی محدود است. برای سایر گزینه ها در ارائه دهندگان خدمات VPN ، جدول زیر را بررسی کنید.

بهترین کانالهای پخش جریان برای NCCAA College Football

fubo TV ، DirecTV Now ، Fox و Sling TV کانالهای جریان اصلی پخش کالج فوتبال در ایالات متحده هستند. متأسفانه ، همه این کانال ها هستند جغرافیایی مسدود شده در خارج از کشور. بنابراین ، برای دسترسی آنها را در مناطق مختلف جهان خواهید دید به یک VPN و آن نیاز دارید آدرس IP آمریکا. در اینجا برخی از بهترین سرویسهای پخش است که در آن می توانید فوتبال کالج را تماشا کنید و دسترسی به VPN در خارج از ایالات متحده نیاز دارد:

تلویزیون Fubo

این سرویس پخش ، NBC ، Fox 50 ، Fox Sports Carolina ، FS1 و FS2 را به علاوه شبکه NFL لیست می کند. اما هیچ ESPN یا CBS وجود ندارد (به جز شبکه ورزشی CBS). شما می توانید BeIN Sports ، PAC 12 ، بیگ ده ، NBC Sports ، NBA ، یازده ورزش ، المپیک ، گلف و گزینه های الحاقی را حتی بیشتر دریافت کنید. “fuboTV کلاه خود را به سمت رینگ انداخت و منظره جریان ورزش را تغییر داد” – Forbes. این سرویس با کلیه دستگاه ها از جمله آیفون ، آی پد ، اپل تی وی و بسیاری دیگر سازگار است. شما می توانید ورزش های زنده مانند فوتبال کالج NCAA را با هزینه کم با fuboTV به طور زنده پخش کنید.

DirecTV اکنون

این سرویس پخش برای اشتراک ماهواره ای ایجاد می کند. جهت تماشای فوتبال خود ، DirecTV Now لیست های ABC ، ​​CBS ، NBC و Fox (اطمینان حاصل کنید که آنها در بازار شما هستند) ، به علاوه کانال های Fox Sports و کانال های ESPN. همچنین شبکه NFL (و MLB ، NHL و NBA) ، NBCSN ، شبکه ده بزرگ ، شبکه SEC و برخی از شبکه های ورزشی منطقه ای را دریافت می کنید. (به علاوه ، TNT ، TBS ، و truTV مارس جنون می آیند). همچنین اعتبارهای ورود به سیستم را برای CSN ، ESPN ، Fox ، Fox Sports ، NBC ، NBC Universo ، NBC Sports و Telemundo دریافت می کنید. می توانید همزمان سه صفحه را تماشا کنید.

تلویزیون زنجیر

Sling TV بسته به آنچه می خواهید دو بسته و راهی برای ترکیب آنها ارائه می دهد. این برنامه علاوه بر کلیه کانالهای ESPN و کانالهای فاکس اسپرت ، کانالهای زیادی مانند NBC و Fox (در همه بازارها در دسترس نیست). شما همچنین ACC Network Extra ، NBCSN ، PAC-12 ، SEC Network ، CSN ، NFL Network و RedZone (اضافی) دریافت می کنید. برای زمان مسابقات بسکتبال NCAA یادداشت ذهنی بسازید که می توانید TNT ، TBS و truTV را نیز از اینجا دریافت کنید. با این حال ، شما نمی توانید CBS یا ABC را در Sling تماشا کنید و هیچ Big Ten وجود ندارد. بسته به طرحی که انتخاب می کنید ، می توانید همزمان با حداکثر چهار دستگاه جریان داشته باشید.

فوتبال بدون کابل NCAA College را تماشا کنید

آیا می خواهید تیم برتر برتر فعلی در مسابقات قهرمانی کشور پیروز شود؟ یا آیا شما برای underdogs روت می شوید؟ فقط یک راه برای پیدا کردن وجود دارد ، و این شامل یک VPN و پول بسیار کمی است. کدام گزینه را برای تماشای فوتبال کالج بدون تلویزیون کابلی انتخاب می کنید؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me