نحوه تماشای Netflix آمریکایی در یونان

دریافت نتفلیکس آمریکایی در کشور یونان اسطوره یونانی نیست ، مردم واقعی هستند! یک VPN می تواند این اتفاق بیفتد ، و این کار وقت و تلاش زیادی نمی کند. به خواندن ادامه دهید تا یاد بگیرید چگونه می توانید Netflix US را در یونان بدست آورید.


نحوه تماشای Netflix آمریکایی در یونان

نحوه تماشای Netflix آمریکایی در یونان

نحوه تماشای Netflix آمریکایی در یونان با استفاده از VPN

تنها ابزاری که برای تماشای Netflix آمریکایی در خارج از کشور نیاز دارید یک شبکه خصوصی مجازی است. با تشکر از ویژگی های امنیتی و حریم خصوصی VPNs ، مشترکان بین المللی Netflix از آنها استفاده می کنند تا مکان خود را فریب دهند تا اینگونه به نظر برسند که در ایالات متحده واقع شود. پس از فعال کردن VPN ، می توانید به یک سرور VPN آمریکایی وصل شوید. بعد از اتصال به سرور VPN ، می توانید از یونان به Netflix USA دسترسی پیدا کنید. و اگر موفق باشید Netflix را فریب دهد که فکر می کنید در ایالات متحده آمریکا است ، می توانید 1100+ نمایش تلویزیونی و 4500+ فیلم تماشا کنید.

یک شبکه خصوصی مجازی با ایجاد یک شبکه خصوصی که از طریق آن دستگاه شما به اینترنت دسترسی پیدا می کند ، کار می کند. VPN دستگاه شما را به یکی از سرورهای خود متصل می کند و در نتیجه ، اتصال شما از طریق آن سرور در کشور مورد نظر شما تغییر می یابد. در نتیجه ، شما آدرس IP کشور مورد نظر خود را دریافت می کنید ، که به شما امکان دسترسی به تمام محتوای آن کشور را می دهد. در اینجا نحوه مشاهده Netflix آمریکایی با استفاده از VPN در یونان آمده است:

 1. با ارائه دهنده خدمات VPN ثبت نام کنید.
 2. برنامه VPN را بر روی رایانه های شخصی ، Mac ، Android ، iOS خود بارگیری و نصب کنید.
 3. برنامه VPN را راه اندازی کنید و با استفاده از حساب VPN خود وارد سیستم شوید.
 4. اکنون به یک سرور آمریکایی وصل شوید.
 5. به وب سایت Netflix مراجعه کرده یا برنامه Netflix را باز کنید.
 6. تمام مطالبی را که Netflix ایالات متحده در یونان ارائه کرده است تماشا کنید.

از چهار سرویس VPN ذکر شده در بالا, ExpressVPN بهترین انتخاب همه جانبه است اصلی ترین چیزی که من در مورد آن دوست دارم این است که مطابق نام خود زندگی می کند. این یک سرویس بسیار سریع VPN است. سرعت احتمالاً ارتباطی با نحوه تنظیم سرورهای سفارشی ساخته شده توسط ExpressVPN دارد که به طور خاص برای پخش جریان طراحی شده اند.

چرا Netflix آمریکایی در خارج از کشور مسدود شده است?

دلیل مسدود شدن Netflix آمریکایی در خارج از کشور این است که کشورهای مختلف قوانین مختلفی درباره مجوزهای محتوا دارند. در مورد Netflix آمریکایی ، کشور باید برای استفاده و نشان دادن محتوای خود موافقت نامه های مجوز از گروه های مجوز کسب کند..

بنابراین ، اگر این کشور حق مجوز برای محتوای Netflix ایالات متحده را خریداری نکرد ، نمی تواند آن را به افراد محلی خود نشان دهد. در نتیجه ، مردم برای دسترسی به VPN متوسل می شوند Netflix ایالات متحده در خارج از ایالات متحده. هر VPN Netflix آمریکایی هر از گاهی مسائل مربوط به خدمات را پشت سر می گذارد. Netflix دائما در جستجوی راه هایی است که بتواند کاربران VPN از دسترسی به خدمات خود جلوگیری کند. به خاطر داشته باشید وقتی Netflix تغییری ایجاد می کند ، برای کمک باید با پشتیبانی مشتری خود تماس بگیرید.

مزایای VPN

برای گذر از جغرافیایی Netflix ، باید در یک ارائه دهنده خدمات VPN مشترک شوید. گذشته از اینکه بتوانید محتوای مستقر در آمریکایی را از Netflix پخش کنید ، می توانید از یک VPN از نظر حفظ حریم خصوصی و امنیت بهره مند شوید. یک VPN می تواند به شما در حفظ داده های شما کمک کند ، اطلاعات خود را از چشمان کنسلی دور نگه دارد و به شما آزادی آنلاین دهد / بیایید به مزایای زیادی که VPN برای ارائه دارد نگاهی بیندازیم:

 • دسترسی به محتوای محدود جغرافیایی: با استفاده از VPN می توانید با استفاده از یکی از سرورهای VPN واقع در کشوری که انتخاب می کنید ، به محتوای جهانی هر کشور دسترسی پیدا کنید..
 • پس انداز کنید: اگر به نظر می رسد که از آدرس IP کشوری که وسایل شما در آن واقع شده است می توانید در هنگام خرید پس انداز کنید.
 • امنیت نهایی: VPN از داده ها و ترافیک شما محافظت می کند تا شما را از حملات مخرب و تهدیدات آنلاین دور نگه دارد.
 • جلوگیری از نظارت: ارائه دهندگان خدمات اینترنت شما دیگر نمی توانند از فعالیت های آنلاین شما جاسوسی کنند.
 • اتصال شما را سرعت می بخشد: این مانع از تماس ISP در اتصال شما می شود و باعث می شود سرعت آن سریع تر شود.
 • ناشناس بودن آنلاین: یک VPN موقعیت جغرافیایی شما را پنهان می کند و به شما امکان می دهد وب را با هویت پنهان مرور کنید.

Netflix آمریکایی را در یونان تماشا کنید – افکار نهایی

برای هر ساکن یونانی که از فیلم و برنامه های تلویزیونی لذت می برد ، آمریکایی نتفلیکس یک امر ضروری است. اگرچه سرویس پخش فیلم در 190 کشور جهان موجود است ، اما کتابخانه آن در همه جا یکسان نیست. خوشبختانه ، اکنون ترفندی را برای دسترسی به Netflix US در یونان با استفاده از ارائه دهنده خدمات VPN می دانید. به ما اطلاع دهید که چگونه در بخش نظرات زیر برای شما موثر است.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me