نحوه تماشای تلویزیون انگلستان در خارج از کشور به صورت زنده آنلاین

این شرم آور است کانال ها و سرویس های UK مسدود شده اند خارج از مرزهای انگلیس به عبارت دیگر ، هیچ کس در خارج از انگلیس نمی تواند به این کانال ها یا خدمات دسترسی پیدا کند به دلیل محدودیت های جغرافیایی.


برخی از بهترین مطالب تلویزیون در سرویس های مبتنی بر جریان بریتانیا پخش می شوند ، و من نمی خواهم محتوای سرگرم کننده را از دست بدهم ، به خصوص وقتی که دو ابزار که می تواند به من کمک کند وضعیت موجود را برطرف کنم. در ادامه بخوانید تا یاد بگیرید که چگونه می توانید از یک VPN و Smart DNS به مزیت جریان شما.

نحوه تماشای تلویزیون انگلستان در خارج از کشور به صورت زنده آنلاین

نحوه تماشای تلویزیون انگلستان در خارج از کشور به صورت زنده آنلاین

تلویزیون انگلیس را در خارج از کشور با VPN پخش کنید

اینگونه است که ارائه دهندگان محتوا کار می کنند. آنها آدرس IP شما را بررسی کرده و از کجا به اینترنت وصل می شوید. اگر شما در هرجای خارج از کشور هستید که محتوای مورد نظر شما در آن مستقر است ، تلاش برای دسترسی شما خاتمه می یابد.

بنابراین ، هر کانال مستقر در انگلیس برای کاربرانی که از خارج از انگلستان متصل هستند غیرقابل دسترسی است. با این حال ، اگر آنها آدرس IP خود را به یکی از انگلستان تغییر دهید, آنها می توانند به مطالب انگلیسی دسترسی پیدا کنند. این تکنیک شامل یک VPN مخفی است که نه تنها بازگرداندن ترافیک خود از طریق سرور مورد نظر شما (در کشوری که می خواهید) بلکه همینطور هنگام آنلاین بودن از داده های خود محافظت کنید. با یک VPN ، به این مرحله می رسید آدرس IP اصلی خود را مخفی کنید با مکانی که مکان جغرافیایی مختلفی را نشان می دهد جایگزین کنید. در اینجا مراحلی که شما باید دنبال کنید آورده شده است تلویزیون انگلیس را در هر کجا که هستید دریافت کنید:

 1. اولین قدم شما را درگیر می کند دریافت اشتراک VPN. از آن دسته از VPN های رایگان مانند Hola خودداری کنید.
 2. یک حساب VPN راه اندازی کنید.
 3. وقتشه که برنامه VPN را بارگیری و نصب کنید از وب سایت.
 4. حالا تو برنامه را راه اندازی کنید و به دنبال یک سرور باشید در بریتانیا.
 5. به آن سرور UK وصل شوید و به دست آوردن آدرس IP انگلیس.
 6. این رویکردی است که به شما امکان می دهد انسداد انواع کانال های انگلستان در خارج از کشور.

بهترین VPN برای تلویزیون انگلیس

من در مورد شما نمی دانم ، اما من خودم هستم ExpressVPN اشتراک، ابونمان. من به این کشف رسیده ام که این بهترین VPN است که می توانم از آن استفاده کنم. یادم است که برای اولین بار آن را امتحان کردم. به من پیشنهاد شد 30 روز برای فکر کردن در مورد این تعهد. اگر آن را دوست نداشتم ، می توانستم داشته باشم درخواست بازپرداخت کرد بدون سؤال این است قابلیت های جریان به طور باورنکردنی خوب هستند. اکنون ، من می دانم که ExpressVPN بهترین VPN شما می توانید باشد ، اما اگر در بودجه نباشد ، VPN های دیگری را که می توانید مشترک شوید ، بررسی کنید..

تلویزیون بریتانیا را در خارج از کشور آنلاین با پروکسی هوشمند DNS دریافت کنید

این فناوری از نظر امنیتی کمی متفاوت از VPN است زیرا اتصال آنلاین شما را تضمین نمی کند. بر خلاف VPN ، شما یک آدرس IP جدید دریافت نمی کنید. مال شما همان خواهد ماند و در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

هنگامی که Smart DNS را در دستگاه جریان خود پیکربندی کنید ، می توانید به راحتی محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید بر محتوا که می خواهید دسترسی پیدا کنید تحمیل شد. داده و ترافیک شما از طریق یکی از سرورهای تعیین شده آن هدایت می شود و باعث می شود همزمان در چندین مکان قرار داشته باشید. اما بخاطر داشته باشید که نمی توانید همه چیز را با SmartDNS از حالت انسداد خارج کنید ، مگر اینکه شخصی که از آن استفاده می کنید چنین انسداد قفل را پشتیبانی کند.

حال اگر یک Smart DNS را پیدا کردید که بیشتر یک ابزار مناسب برای رفع انسداد باشد ، مراحل زیر را دنبال کنید.

 1. خودتان یک اشتراک Unlocator بگیرید و برای محاکمه رایگان 7 روزه خود ثبت نام کنید.
 2. تو باید Smart DNS را در دستگاه خود پیکربندی کنید. این فیلم ها / آموزش راه اندازی می تواند به شما کمک کند.
 3. دسترسی کامل به کانال های UK که Unlocator از آن پشتیبانی می کند.

بهترین چیز در مورد Unlocator این است که شما به کارت اعتباری احتیاج ندارید برای ثبت نام در آن Smart DNS آن از رفع انسداد iPlayer BBC ، ITV ، کانال 4 ، TVPlayer ، Now TV و Sky Go پشتیبانی می کند. این تنها چیزی است که می توانم در چنین درخواستی خواهم کرد قیمت مناسب. این شرکت دانمارکی می داند مشتریان چه می خواهند و بر این اساس تحویل می دهند. می توانید بیش از 220 کانال را در طول آزمایش 7 روز از حالت انسداد خارج کنید. در صورت دوست نداشتن ، همیشه می توانید اشتراک خود را لغو کنید.

بهترین کانال های تلویزیونی انگلستان برای تماشای خارج از کشور

استفاده از پروکسی VPN یا Smart DNS به شما امکان می دهد بدون توجه به مکانی که در حال حاضر زندگی می کنید ، به کانالهای زیر دسترسی پیدا کنید.

 • iPlayer بی بی سی
 • مرکز ITV
 • کانال 4 (4oD)
 • کانال 5 (my5)
 • آسمان برو
 • Sky Sports
 • حالا تلویزیون
 • TVPlayer
 • نخست وزیر انگلستان آمازون
 • Netflix UK

نحوه تماشای تلویزیون انگلستان در خارج از کشور به صورت آنلاین بصورت زنده و رایگان

با توجه به موارد مختلف موافقت نامه های مجوز, بسیار بعید است که کانال های تلویزیونی انگلستان مانند BBC و ITV در آینده نزدیک در خارج از کشور ساخته شوند. به همین دلیل استفاده از خدماتی مانند ExpressVPN و سایر ارائه دهندگان برتر انگلستان VPN برای تصحیح روزانه تلویزیون بریتانیا ضروری است.

آیا از چنین خدماتی در ایالات متحده ، کانادا ، استرالیا یا جاهای دیگر خارج از کشور برای پخش تلویزیون انگلستان استفاده کرده اید؟ تجربه یا سوالات خود را در بخش نظرات در زیر به اشتراک بگذارید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me