کانالهای آمریکایی راکوی اولترا را در خارج از ایالات متحده تماشا کنید

چگونه تماشای کانال های آمریکایی در Roku Ultra در خارج از آمریکا? بنابراین ، خودتان Roku Ultra را خریداری کرده اید. اگر در خارج از ایالات متحده زندگی می کنید ، احتمالاً نمی دانید چگونه می توانید از دستگاه جدید پخش 4K خود نهایت استفاده را ببرید. از نظر کانالهای پخش ، در صورت زندگی در ایالات متحده ، می توانید صدها کانال راکو را دریافت کنید. در این راهنمای راهنمایی به شما نشان خواهم داد نحوه ایجاد حساب کاربری لازم Roku آمریکایی برای دریافت آن برنامه ها همچنین می توانید نحوه استفاده را بیاموزید VPN یا پروکسی هوشمند DNS به کانال های ایالات متحده را در Roku Ultra مسدود کنید که در کانادا ، آلمان ، انگلیس ، استرالیا ، مکزیک, یا در جای دیگر در خارج از کشور.


کانالهای آمریکایی راکوی اولترا را در خارج از ایالات متحده تماشا کنید

کانالهای آمریکایی راکوی اولترا را در خارج از ایالات متحده تماشا کنید

چگونه کانال های آمریکایی را در Roku Ultra خارج از ایالات متحده دریافت کنیم

فرآیند گرفتن کانالهای آمریکایی در Roku Ultra به دو مرحله تقسیم می شود. مراحل اول شما را ملزم می کند یک حساب Roku آمریکایی ایجاد کنید. در غیر این صورت ، شما قادر نخواهید بود برنامه های ایالات متحده را به Roku خود اضافه کنید. مرحله دوم اساساً شامل تنظیم Smart DNS یا VPN به منظور انجام آن است تماشای کانال های آمریکایی در Roku Ultra در خارج از آمریکا. بنابراین ، در اینجا چگونه می توانید برای یک حساب روکو آمریکایی در خارج از کشور ثبت نام کنید.

 1. اول ، نصب VPN یا DNS هوشمند در رایانه شخصی / Mac خود. این یک مرحله مهم است. بدون آن ، روکو حساب شما را به عنوان غیر آمریکایی پرچم می زند.
 2. اکنون به https://my.roku.com/index بروید و “ایجاد حساب کاربری” را انتخاب کنید..
 3. سپس اطلاعات مورد نیاز را پر کرده و سپس روی “ادامه” کلیک کنید.
 4. بعد ، یک پین را انتخاب کنید و روی “ادامه” کلیک کنید..
 5. در صفحه بعد ، باید گزینه های پرداخت: Paypal یا کارت اعتباری را انتخاب کنید.
 6. اگر قبلاً حساب Paypal دارید ، از گزینه پرداخت Paypal استفاده کنید. کشور پی پال شما تاثیری روی حساب Roku شما ندارد.
  • برای ایجاد یک حساب آمریکایی Roku از یک آدرس معتبر ایالات متحده استفاده کنید. می توانید از کالیفرنیا به عنوان ایالت خود و 90210 به عنوان کد پستی خود استفاده کنید.
 7. اگر کارت اعتباری را به عنوان گزینه پرداخت خود انتخاب می کنید ، باید از آدرس خیابان شخصی خود استفاده کنید که با کارت اعتباری شما در ارتباط است.
  • سپس باید کد پستی را به یک کد پستی معتبر تبدیل کنید.
  • توجه داشته باشید که مربوط به شهر مربوط به zip جدید است زیرا برای تنظیم حساب Roku لازم است.
  • برای ایجاد کد پستی معتبر ، رقم ها را از کدپستی خود بگیرید. کد پستی M1Z4L3 تبدیل به 143 می شود. در صورتی که کمتر از 5 رقم در کد پستی خود داشته باشید صفر را به انتها اضافه کنید. بنابراین 143 تبدیل به 14300 ZIP می شود.
 8. اکنون که حساب کاربری Roku خود را نهایی کردید ، دستگاه پخش جریان Roku را به تنظیمات کارخانه تنظیم کنید. سپس ، از دستگاه تازه ایجاد شده آمریکایی Roku در دستگاه Roku خود استفاده کنید.

چگونه کانال های آمریکایی را به Roku Ultra در خارج از ایالات متحده اضافه کنیم

اکنون که حساب Roku US خود را ثبت کرده اید و از آن برای ورود به سیستم Roku Ultra استفاده کرده اید ، وقت آن است که کانال های آمریکایی مانند HBO Now ، Hulu ، Sling TV و Amazon Prime را اضافه کنید..

 1. دکمه “صفحه اصلی” را از راه دور خود فشار دهید تا صفحه اصلی باز شود.
 2. حرکت به پایین و انتخاب کنیدکانالهای پخش شده “ برای دسترسی به فروشگاه کانال.
 3. کانالی را که می خواهید اضافه کنید جستجو کنید.
 4. هنگامی که کانال را پیدا کردید ، “کنترل” را روی کنترل از راه دور خود فشار دهید.
 5. در آخر ، selectافزودن کانال “ برای نصب کانال در دستگاه Roku خود.

استفاده از VPN برای تماشای کانالهای ایالات متحده در Roku Ultra Overseas

مرحله آخر برای تماشای کانالهای آمریکایی که به تازگی به Roku Ultra خود اضافه کرده اید شامل می شود جعل موقعیت مکانی آنلاین خود. این میتواند با دو راه انجام شود. اولین مورد استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی است که با نام آن نیز شناخته می شود VPN. محدود جغرافیایی کانالهایی مانند Hulu ، HBO GO یا Sling TV آدرس IP خود را بررسی کنید تا مشخص کنید آیا واجد شرایط تماشای محتوای آنها هستید یا خیر. VPN به شما اجازه می دهد تا یک عضو بگیرید آدرس IP آمریکا حتی اگر در ایالات متحده آمریکا زندگی نکنید. این به نوبه خود ، این کانال های geoblocked را فریب می دهد تا فکر کنید اکنون در آمریکا زندگی می کنید.

 • تو می توانی محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید با استفاده از VPN در کلیه کانالهای ایالات متحده تحمیل شده است.
 • VPN همچنین موارد اضافی در اختیار شما قرار می دهد حریم خصوصی و امنیت برخط. تمام ترافیک اینترنت شما است رمزگذاری شده.
 • VPN را نمی توان به طور مستقیم روی خود Roku نصب کرد. شما باید اتصال VPN خود را روی یک روتر سازگار تنظیم کنید.
 • اگر تصمیم دارید VPN را در روتر خود پیکربندی کنید ، تمام دستگاههای پخش کننده متصل به آن روتر اتصال VPN خود را از جمله Roku Ultra به اشتراک می گذارند..

احتمالاً خودتان یک ویژگی Roku Ultra را بخاطر ویژگی جریان 4K خود خریداری کرده اید. به همین دلیل ثبت نام با ارائه دهنده VPN با سرورهای سریع VPN مانند موارد بسیار مهم است ExpressVPN. ما سرویس های VPN بسیار زیادی را بررسی کرده ایم. در اینجا لیست ما از بهترین و سریعترین ارائه دهنده VPN که می توانید استفاده کنید وجود دارد کانال های آمریکایی را در Roku Ultra مسدود کنید.

انسداد کانال های ایالات متحده در Roku Ultra در خارج از ایالات متحده با DNS هوشمند

اگر در مورد رمزگذاری ترافیک اینترنت خود خیلی زحمت نمی کشید ، استفاده کنید DNS هوشمند به جای VPN. اگرچه این گزینه فاقد خصوصیات اضافی حریم خصوصی VPN است ، اما هنوز هم ارزان تر است. شما تصمیم نمی گیرید که کدام کانال را از حالت انسداد خارج کنید ، زیرا این سرویس توسط سرویس پروکسی Smart DNS که شما استفاده می کنید تعیین می شود. با این حال ، مانند VPN شما باید Smart DNS را روی روتر خود نصب کنید. به دلیل قفل بودن تنظیمات شبکه ، راهی برای پیکربندی Smart DNS در Roku وجود ندارد.

 • لازم به ذکر است که شما احتمالاً بیش از قادر نخواهید بود که Smart DNS را در روتر خود پیکربندی کنید. این فرایند به طور عمده شامل تغییر آدرس های سرور DNS اولیه و فرعی شما می شود. هرکسی که قبلاً با تنظیمات شبکه سازگار بوده ، باید بداند که چگونه این کار را انجام دهد. اگر نه, این فیلم ها و راهنماهای تنظیم را بررسی کنید.
 • آدرس جدید سرور DNS اولیه و ثانویه مورد نیاز برای استفاده توسط سرویس پروکسی Smart DNS که به سیستم وارد می شوید به شما ارائه می شود.
 • قبل از ثبت نام با آنها اطمینان حاصل کنید که سرویس پروکسی Smart DNS شما واقعاً از انسداد کانال های آمریکایی روی Roku پشتیبانی می کند.

Unlocator یک سرویس پروکسی Smart DNS است که در واقع از آن پشتیبانی می کند انسداد کانال های آمریکایی در Roku Ultra. تو می توانی تماشای HBO GO ، Sling TV ، Amazon Prime ، Hulu ، ABC به خارج از ایالات متحده بروید و بسیاری دیگر از سرورهای DNS استفاده می کنند. ثبت نام در یک جلسه آزمایشی 7 روزه رایگان است و برای تکمیل ثبت نام نیازی به کارت اعتباری ندارید.

چگونه می توان کانال های آمریکایی را در خارج از کشور Roku Ultra دریافت کرد

در اینجا خلاصه ای از تمام مراحل لازم برای دنبال کردن انسداد کانال های ایالات متحده در Roku Ultra در خارج از کشور برای دنبال کردن کانال های آمریکایی آورده شده است..

 1. ابتدا با یک عضو شوید ارائه دهنده VPN یا خدمات پروکسی هوشمند DNS.
 2. راه اندازی VPN یا DNS هوشمند روی روتر شما.
 3. حساب Roku آمریکایی خود را ایجاد کنید اگر شما در حال حاضر یکی از آنها را ندارید.
 4. دستگاه Roku Ultra خود را مجدداً تنظیم کنید و از حساب جدید Roku US Rook خود برای ورود به سیستم استفاده کنید.
 5. کانال های آمریکایی مورد علاقه خود را به دستگاه Roku خود اضافه کنید.
 6. کانال های آمریکایی را در Roku Ultra در خارج از ایالات متحده تماشا کنید.

اگر در هر یک از این مراحل به کمک نیاز دارید ، فقط یک نظر را در زیر بنویسید و من تمام تلاش خود را می کنم تا به شما کمک کنم. اگر در آخر استفاده کردید ExpressVPN یا Unlocator به کانال های آمریکایی را در Roku Ultra تماشا کنید, بهم بگو چطور پیش می رود.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me