قفل سیلینگ تلویزیون را از تماشای اپل تی وی در خارج از ایالات متحده خارج کنید

نحوه انسداد و تماشای تلویزیون Sling در Apple TV در خارج از آمریکا? برای برش بند ناف جستجوی کانال های پخش آنلاین که ارائه می دهند تلویزیون زنده آمریکا, هیچ گزینه جایگزین بهتری نسبت به تلویزیون Sling وجود ندارد. با کانالهایی مانند ESPN ، AMC ، TBS ، TNT ، CNN ، Freeform و Disney, مهم نیست که موارد برگزیده مشاهده شما چیست. اما مسئله اصلی این است Sling TV خارج از ایالات متحده است. مهاجران آمریکایی زندگی در انگلیس ، کانادا ، مکزیک ، اسپانیا ، استرالیا ، فرانسه ، ژاپن یا آلمان استفاده کنید VPN یا پروکسی هوشمند DNS. در هر روش به شما امکان می دهد دور زدن بلوک های جغرافیایی و ببین سورتینگ تلویزیون در اپل تی وی در خارج از کشور.


قفل سیلینگ تلویزیون را از تماشای اپل تی وی در خارج از ایالات متحده خارج کنید

قفل سیلینگ تلویزیون را از تماشای اپل تی وی در خارج از آمریکا خارج کنید

نحوه دریافت برنامه TV Sling در اپل تی وی

قبل از اینکه به جزئیات برسم نحوه تماشای کانالهای مستقیم ایالات متحده در Sling TV در Apple TV در خارج از آمریکا, توضیح خواهم داد نحوه بارگیری برنامه Sling TV در Apple TV (نسل 4). متأسفانه, Sling در اپل تی وی 3 موجود نیست یا نسل های قدیمی تر.

به منظور. واسه اینکه. برای اینکه برنامه های آمریکایی مانند Sling ، Hulu ، Netflix ، HBO Go یا ABC را بارگیری و نصب کنید, روی شما اپل تی وی 4, شما به آن نیاز دارید Apple Apple ID. در اینجا چگونه می توانید یک حساب iTunes ایالات متحده تنظیم کنید بدون نیاز به کارت اعتباری آمریکا. توجه داشته باشید که برای انجام این روش خاص نیازی به استفاده از VPN یا Smart DNS ندارید.

روی خودت کامپیوتر یا مک:

 1. راه اندازی کنید فروشگاه برنامه و از حساب خود خارج شوید برای انجام این کار ، روی “فروشگاه” کلیک کنید -> ‘خروج از سیستم’.
 2. حرکت تمام راه را به پایین فروشگاه برنامه و در گوشه پایین سمت راست روی پرچم کلیک کنید.
 3. اکنون لیستی از شما ارائه می شود که به شما اجازه می دهد “کشور یا منطقه خود را انتخاب کنید”.
 4. “ایالات متحده” را انتخاب کنید.
 5. برو هر برنامه رایگان را پیدا کنید.
 6. روی “دریافت” کلیک کنید -> “نصب برنامه”.
 7. از منوی کشویی که ظاهر می شود ، روی “ایجاد Apple ID” کلیک کنید.
 8. با استفاده از حساب اکانت Apple ID جدید خود ایجاد کنید ‘کارتی وجود ندارد’ گزینه.
 9. هنگام انتخاب کارت ، آدرسی را که محلی در آن منطقه است وارد کنید. می توانید از Google برای یافتن آدرس های معتبر آمریکایی استفاده کنید.
 10. از Apple TV 4 خود ، از تنظیمات خود در حساب iTunes خود خارج شوید.
 11. با حساب جدید وارد شوید.
 12. شما با موفقیت منطقه App Store / iTunes خود را به ایالات متحده تغییر داد.
 13. اکنون از عملکرد جستجو در App Store استفاده کنید ، Sling TV را پیدا کنید و آن را در Apple TV 4 خود بارگیری کنید.

Sling TV را در Apple TV در خارج از ایالات متحده با پروکسی هوشمند DNS تماشا کنید

اکنون که برنامه Sling را با موفقیت در Apple TV 4 بارگیری کردید ، زمان آن رسیده است که این برنامه را حذف کنید محدودیت های جغرافیایی تحمیل آن در خارج از ایالات متحده است. اساساً دو راه وجود دارد که به شما امکان می دهد از بین بردن تلویزیون Sling در خارج از کشور. اولین مورد Smart DNS است. نکته جالب در مورد Smart DNS این است که شما می توانید بدون نیاز به ایجاد تغییر در روتر یا سایر دستگاه های شبکه خانگی خود ، آن را مستقیماً در Apple TV تنظیم کنید. اشکال این است که شما در یک منطقه آمریکایی محدود خواهید شد و بنابراین نمی توانید ماهیت محتوایی را که در Sling به دست می آورید تغییر دهید..

 1. مهمترین مرحله در اینجا ثبت نام با یک سرویس پروکسی Smart DNS است که از آن پشتیبانی می کند رفع انسداد تلویزیون Sling در Apple TV در خارج از کشور. استفاده نکن کدهای DNS رایگان شما آنلاین پیدا می کنید من بسیاری از آنها را آزمایش کرده ام و آنها کار نمی کنند. علاوه بر این آنها امنیت و حریم خصوصی اینترنت شما را به خطر می اندازند.
 2. اکنون که حساب Smart DNS خود را ایجاد کرده اید ، زمان آن فرا رسیده است Smart DNS را در تلویزیون Apple خود تنظیم کنید. اگر راهنمای راه اندازی را با دقت دنبال کنید ، در حدود 5 دقیقه انجام می شود ، حتی اگر شما آنقدرها فناوری نباشید.
 3. پس از پیکربندی Smart DNS در Apple TV, برنامه تلویزیون Sling را راه اندازی کنید, با استفاده از حساب Sling خود وارد شوید و تلویزیون آمریکا را به صورت زنده تماشا کنید ، گویی در آمریکا هستید.

اگر قبلاً از Smart DNS استفاده نکرده اید و می خواهید ابتدا انگشت خود را در آب فرو کنید ، به طرف Unlocator. می توانید برای یک عضو شوید محاکمه رایگان 7 روزه بدون اتصال رشته. آنها حتی جزئیات کارت اعتباری خود را از شما نمی خواهند.

قفل سیلینگ تلویزیون در تلویزیون اپل در خارج از ایالات متحده با VPN

اگر شما می خواهید دور زدن خاموشی های منطقه ای تحمیل شده کانالهای ورزشی تلویزیونی Sling زنده پسندیدن ESPN ، NBC Sports یا Fox Sports, از VPN استفاده کنید. راه اندازی VPN برای Apple TV به همان اندازه Smart DNS درست پیش نمی رود. با این حال ، بسته به ارائه دهنده VPN مورد استفاده ، می توانید به معنای واقعی کلمه به بیش از 14 مکان مختلف در ایالات متحده تغییر دهید. این بدان معناست که امکان انسداد محتوای بیشتر در Sling با VPN در مقایسه با Smart DNS وجود دارد.

 1. شما باید VPN را روی یک روتر سازگار تنظیم کنید اولین. DD-WRT ، گوجه فرنگی, و پیوندها روترها باید کار را انجام دهند.
 2. اتصال VPN خود را روی روتر خود تنظیم کنید. ExpressVPN در مورد چگونگی دستیابی به این هدف ، راهنمای تنظیمات مفصلی داشته باشید.
 3. پس از اتصال به سرور VPN آمریکایی روی روتر خود ، تمام دستگاههای متصل به آن روتر ، از جمله Apple TV شما ، اتصال VPN خود را به اشتراک می گذارند. به عبارت دیگر ، اکنون تمام دستگاههای شما واقعاً در ایالات متحده واقع شده اند.
 4. نه تنها به اسلینگ ، بلکه به سایر موارد نیز دسترسی خواهید داشت کانال های محدود جغرافیایی آمریکا. این شامل نتفلیکس ، هولو ، آمازون پرایم ، وودو و کراکل.

هرچه سرویس دهنده VPN آمریکایی بیشتر سرویس VPN شما استفاده می کند ، بهتر است آن را برای انسداد قفل تلویزیون Sling در Apple TV مناسب تر کنید. ExpressVPN, به عنوان مثال ، بیش از 14 مکان مختلف VPN را فقط از داخل ایالات متحده ارائه دهید. در اینجا لیست کاملی وجود دارد ارائه دهندگان برتر VPN به Sling TV را در Apple TV خارج از ایالات متحده تماشا کنید.

نحوه باز کردن قفل و تماشای تلویزیون Sling در Apple TV در خارج از ایالات متحده – Proxies VPN یا Smart DNS

یا می توانید استفاده کنید VPN یا پروکسی هوشمند DNS به تماشای تلویزیون Sling در خارج از آمریکا. تنظیم DNS هوشمند ممکن است راحت تر در Apple TV تنظیم شود ، اما VPN به شما امکان بیشتری می دهد و همچنین امنیت و امنیت بیشتری را به صورت آنلاین فراهم می کند. در پایان ، همه چیز به آنچه می خواهید از طریق Sling TV در TV Apple خود پخش کنید ، می رسد.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me