نحوه تماشای Rick and Morty Season 4 Live Online

انتظار تمام شد. دو سال از فینال فصل 3 در اکتبر 2017 گذشته است. اکنون ، فصل چهارم ریک و مورتی بالاخره اینجاست خودتان را بند بندید 10 نوامبر 2019, کمدی علمی تخیلی انیمیشن بزرگسالان در حال بازگشت است شنا بزرگسالان. مشکلی وجود دارد شنا بزرگسالان فقط به بینندگان 15 سال و بالاتر محدود نمی شود. هم همینطور فقط در ایالات متحده موجود است. با این وجود ، راهی وجود دارد در اینجا چگونه می توانید فصل 4 ریک و مورتی را در هر نقطه تماشا کنید.


نحوه تماشای Rick and Morty Season 4 Live Online

نحوه تماشای Rick and Morty Season 4 Live Online

ریک و مورتی – مسافرت به جهان ، هنوز در آمریکا

بزرگسالان شنا یکی از بزرگترین کانال های ایالات متحده است. این شبکه شماره یک کابل اساسی با افراد است 18-34 و 18-49. این سرویس در بیش از استفاده می شود 94 میلیون خانه آمریکایی. تأکید بر (خانه های ایالات متحده).

به همان اندازه محبوب است “ریک و مورتی” ، نمایش برتر در خارج از مرزهای ایالات متحده در دسترس نخواهد بود. سرانجام با پایان فصل ، نمایش در Netflix در دسترس خواهد بود ، اما چه کسی می خواهد آن طولانی صبر کند.

من همیشه به لطف دوستانم در این اسپویلرها گول زده ام ایالات متحده. اما اگر یک اسپویلر برخورد کند ، کل نمایش خراب می شود. به همین دلیل امسال آماده شدم و می روم در رفع این مشکل به شما کمک می کنند.

می بینید ، بزرگسالان شنا یکی از آن کانالهای جریان است که چیزی را که می توانید بر اساس نوع خود دسترسی داشته باشید ، دیکته می کند موقعیت جغرافیایی. این به شما متکی است آدرس آی پی برای تعیین محل زندگی شما و دسترسی خود را خاتمه دهید اگر اتفاقی بیفتد خارج از ایالات متحده باشید.

بگذارید به شما نشان دهم چه اتفاقی می افتد. این همان چیزی است که من وقتی سعی کردم نگاهی زیرچشمی از فصل چهارم را تماشا کنم ، هستم شنا بزرگسالان. (P.S: من در انگلستان زندگی می کنم).

“مسدود. متأسفیم ، باید محتویاتی را که در اینجا پخش می کنیم محدودیت ایجاد کند. بعداً دوباره بررسی کنید یا یک جریان دیگر را انتخاب کنید. “خطای شنا ریک و مورتی بزرگسالان

یه جورایی ، ها؟ گویی شما کسی نیستید که اینها را تحمیل می کند محدودیت های جغرافیایی شنا بزرگسالان. به هر حال ، یک راه حل وجود دارد که می توانید برای دور زدن چنین محدودیت هایی استفاده کنید فصل 4 ریک و مورتی را در هر مکان زندگی کنید. من همه شما را پمپ کردم ، درست است؟ خوب پس ، قسمت بعدی را بخوانید ، و همه شما خوب است که بروید.

فصل 4 ریک و مورتی – در سراسر جهان

دسترسی به محتوای بزرگسالان شنا در خارج از ایالات متحده هرگز با آسان تر امکان پذیر نبوده است شبکه خصوصی مجازی. می بینید ، اگر کانال را در خارج از کشور می خواهید ، باید مکان مجازی خود را تغییر دهید و به نظر می رسد در ایالات متحده است. خوب ، این دقیقاً همان کاری است که VPN انجام می دهد.

وقتی به یک VPN وصل می شوید ، می توانید محل زندگی خود را تغییر دهید به محلی که سرور شما به آن وصل شده اید مستقر است. به عنوان مثال ، اگر سرور در ایالات متحده, یک مقیم آمریکایی, شما باید باشید بسیار ساده.

پس از برقراری ارتباط ، یک مورد دریافت خواهید کرد آدرس IP ایالات متحده. سپس ، شما کامل خواهید بود دسترسی به بزرگسالان شنا, و همچنین چندین مورد خدمات محدود شده توسط آمریکا.

اما این چیزی نیست که VPN فقط قادر باشد. این ابزار امنیت سایبری کل ترافیک شما را تغییر می دهد از طریق تونل خصوصی, رمزگذاری در روند با این کار ، هیچ هکری نمی تواند اطلاعات خصوصی شما را حتی اگر به آن وصل شده اید ، در اختیار داشته باشد شبکه های عمومی.

علاوه بر این ، یک VPN آدرس IP واقعی شما را مخفی می کند همانطور که در بالا ذکر شد ، یک مورد جدید را به شما اختصاص می دهد. گذشته از انسداد محتوای محدود ، شما خواهید بود ناشناس وب را مرور می کند, اجتناب از هر گونه اقدامات کنجکاوی توسط ISP و snoopers آنلاین خود را.

مراحل

بسيار خوب. بنابراین ، اکنون می دانید که VPN چیست و چه می کند. بگذارید چگونه به شما نشان دهم انسداد بزرگسالان شنا و فصل 4 ریک و مورتی را در هر نقطه تماشا کنید:

 1. اولین, برای ارائه دهنده خدمات VPN ثبت نام کنید. VPN با سرورهای سریع در ایالات متحده بسیار توصیه می شود پخش جریان HD. توصیه های من را انجام دهید ، ادامه دهید ExpressVPN.
 2. پس از ایجاد یک حساب کاربری, برنامه اختصاصی خود را بارگیری کنید در یک دستگاه پشتیبانی مشتریانی را برای Android ، iOS ، PC ، Mac و Fire Stick پیدا خواهید کرد.
 3. بعد ، برنامه VPN را اجرا کنید, با نام کاربری و رمز ورود خود وارد شوید, و لیست سرور را باز کنید.
 4. به یک متصل شوید سرور آمریکایی و آدرس IP جدید خود را با استفاده از این بررسی کنید ابزار IP.
 5. راه اندازی کنید شنا بزرگسالان وب سایت یا برنامه اختصاصی آنها.
 6. Stream Rick and Morty فصل 4 هر کجا که هستی.

ExpressVPN یکی از شرکت های پیشرو در صنعت VPN است. این امکان را به شما می دهد تا به سرورها وصل شوید 94 کشور سراسر دنیا. اگر بزرگسالان شنا مقصد شما باشد ، موارد بیشتری پیدا خواهید کرد 25 سرور در ایالات متحده.

از طرف دیگر ، برخی از جاروبرقی ها اصلاً به این مهم نیستند امنیت اضافه شده؛ آنها فقط می خواهید به محتوای محدود دسترسی داشته باشید. این کجاست MediaStreamer (Smart DNS) جلو می آید.

تقریباً در هر دستگاه موجود از جمله ، می توانید این ویژگی را پیکربندی کنید PS4 ، Xbox One ، Android ، iOS ، PC ، Mac ، Chromecast ، Apple TV, و بیشتر.

سرانجام ، ExpressVPN راهی را برای شما فراهم می کند اگر سرویس مطابق انتظارات شما مطابقت نداشته باشد (که من شک می کنم). شما همیشه می توانید از مزایای آنها بهره مند شوید با ضمانت برگشت 30 روزه پول. با این حال ، سایر VPN ها می توانند در انجام این کار به شما کمک کنند. آنها را در جدول زیر بررسی کنید.

ریک و مورتی 2019 – چه انتظاری دارید

صادقانه منتظر ماندم این سریال علمی تخیلی / فکری در میان مذاکرات قرارداد بین سازندگان آن به تأخیر افتاد جاستین رولاند و دن هارمون و بزرگسالان شنا. سرانجام ، آنها به توافق رسیدند ، و ما در حال شروع یک سری چهارم هستیم 10 نوامبر 2019.

به یاد داشته باشید فصل 2 چه موقع هواداران با کلیف اصلی سر جای خود مانده اند؟ بله ، آن زمان که ریک زندانی شد و زمین توسط آن غلبه کرد فدراسیون کهکشانی. خوب ، این بار اینطور نیست. فصل 3 به روشی غافلگیرکننده عادی پایان یافت.

بزرگسالان شنا چند فصل از فصل چهارم منتشر کردند ، اما صادقانه بگویم ، من کاملاً شوکه هستم. ظاهراً ریک نشان داده شده است بدون هیچ همراهی. آیا این نشانه ای است که او ممکن است برخی داشته باشد ماجراهای انفرادی در فصل جدید?

با وجود انتظار طولانی مدت ، هنوز هیچ تأیید رسمی درباره این که اقساط چهارم درمورد چه چیزی باشد ، وجود ندارد. با این حال, جاستین رولاند گفت فصل جدید یک طرح کلی سریال را حفظ می کند. این چیزی است که وی اظهار داشت:

وی افزود: “ما چیزهای سریالی را در حال حاضر بررسی می کنیم و بعد از آن قسمت های سریال های سریال قوی پخش می شود. برای طرفداران نمایش ، آنها می خواهند به ترتیب آنها را تماشا کنند. “

با بازگشت به کمیک کن ، رویلند خاطرنشان کرد: برخی از سفرها در طول فصل وجود خواهد داشت. فراموش نکنیم که اسلحه پورتال ریک به او اجازه می دهد تا به مرور زمان (یا به طور بالقوه عقب) حرکت کند. ما فقط باید صبر کنیم تا 10 نوامبر 2019, و خودمان را ببینیم. در حال حاضر, تریلر رسمی ریک و مورتی فصل 4 است.

 

کجا به تماشای ریک و مورتی بپردازیم?

از آنجا که بزرگسالان شنا یک کانال برتر در ایالات متحده است ، در دسترس قرار گرفت چندین دستگاه به طوری که به مخاطبان بزرگتری برسد. بنابراین ، می توانید جریان را جریان دهید فصل چهارم ریک و مورتی در تاریخ 10 نوامبر 2019 در سیستم عامل های زیر:

 • کامپیوتر
 • مک
 • آیفون
 • اپل
 • اندروید
 • روکو
 • تلویزیون آتش
 • اپل تی وی

Stream Rick and Morty 2019 Live Anywhere – Final Words

ارائه مقدماتی WarnerMedia در نیویورک حامل خبرهای خوب بود. شنا بزرگسالان این نمایش را برای 70 قسمت دیگر تمدید کرد هوا در آینده نزدیک.

اکنون می توانید به همه طرفداران ساکن ایالات متحده و فصل 4 ریک و مورتی را تماشا کنید هر کجا که هستی با VPN. فراموش نکنید. پیش نمایش روشن است 10 نوامبر 2019. آن را از دست ندهید. اگر به پیکربندی VPN برای کمک نیاز دارید ، نظرات خود را در زیر مشاهده کنید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector