نحوه تغییر منطقه حساب Roku

یکی از معروف ترین دستگاه های پخش جریان در بازار ، Roku است. با Roku می توانید از یک نقطه دسترسی واحد به بیش از 4000 کانال اعم از پرداختی و رایگان دسترسی داشته باشید. با این حال ، همانطور که کاربران روکو می دانند ، منطقه حساب Roku شما همان چیزی است که به چه کانالهایی دسترسی پیدا می کند.


نحوه تغییر منطقه حساب Roku

نحوه تغییر منطقه حساب Roku

به عبارت دیگر ، برای دسترسی به نتفلیکس آمریکایی ، باید یک حساب روکو آمریکایی داشته باشید. در حالی که دسترسی به iPlayer بی بی سی نیاز به یک حساب روکوی انگلیس دارید. در اینجا چگونگی تغییر منطقه Roku و دسترسی به کانال های منطقه ای بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی شما آورده شده است.

نحوه تغییر منطقه حساب Roku

بگذارید با روشن بودن در این مورد شروع کنم: کانالهایی که به آنها دسترسی دارید با منطقه حساب Roku شما مرتبط هستند. شما نمی توانید به یک حساب انگلیسی Roku که به طور منطقه ای خارج از انگلیس مسدود شده است دسترسی داشته باشید. این هیچ ارتباطی با IP شما ندارد. برای تغییر منطقه حساب Roku ، شما فقط می خواهید یک حساب جدید Roku با منطقه مورد نظر خود ایجاد کنید.

این مورد را یک بار دیگر برای مخاطبان تکرار خواهم کرد: اگر می خواهید منطقه دیگری در حساب Roku خود داشته باشید ، باید با منطقه مورد نظر خود یک حساب Roku جدید ایجاد کنید. منطقه حساب شما Roku چیزی است که به چه کانالهایی دسترسی پیدا می کند. با این گفته ، منطقه حساب خود به شما امکان نمی دهد به محتوای مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. پس از دستیابی به کانالها ، دسترسی به محتوا است که IP شما وارد می شود.

بیایید برای اینکه مثالی بزنیم ، فرض کنیم که شما در انگلستان زندگی می کنید. شما یک حساب کاربری Roku در انگلستان دارید ، به این معنی که به iPlayer BBC دسترسی دارید ، اما به جای آن می خواهید به کانالهای آمریکایی روی Roku خود دسترسی پیدا کنید. برای تغییر کشور روکو به ایالات متحده ، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. اول ، نصب VPN یا DNS هوشمند در رایانه شخصی / Mac خود. این یک مرحله مهم است. بدون آن ، روکو حساب شما را به عنوان غیر آمریکایی پرچم می زند.
 2. اکنون به https://my.roku.com/index بروید و “ایجاد حساب کاربری” را انتخاب کنید..
 3. سپس اطلاعات مورد نیاز را پر کرده و سپس روی “ادامه” کلیک کنید.
 4. بعد ، یک پین را انتخاب کنید و روی “ادامه” کلیک کنید..
 5. در صفحه بعد ، باید گزینه های پرداخت: Paypal یا کارت اعتباری را انتخاب کنید.
 6. اگر قبلاً حساب Paypal دارید ، از گزینه پرداخت Paypal استفاده کنید. کشور پی پال شما تاثیری روی حساب Roku شما ندارد.
  • برای ایجاد یک حساب آمریکایی Roku از یک آدرس معتبر ایالات متحده استفاده کنید. می توانید از کالیفرنیا به عنوان ایالت خود و 90210 به عنوان کد پستی خود استفاده کنید.
 7. اگر کارت اعتباری را به عنوان گزینه پرداخت خود انتخاب می کنید ، باید از آدرس خیابان شخصی خود استفاده کنید که با کارت اعتباری شما در ارتباط است.
  • سپس باید کد پستی را به یک کد پستی معتبر تبدیل کنید.
  • توجه داشته باشید که مربوط به شهر مربوط به zip جدید است زیرا برای تنظیم حساب Roku لازم است.
  • برای ایجاد کد پستی معتبر ، رقم ها را از کدپستی خود بگیرید. کد پستی M1Z4L3 تبدیل به 143 می شود. در صورتی که کمتر از 5 رقم در کد پستی خود داشته باشید صفر را به انتها اضافه کنید. بنابراین 143 تبدیل به 14300 ZIP می شود.
 8. اکنون که حساب کاربری Roku خود را نهایی کردید ، دستگاه پخش جریان Roku را به تنظیمات کارخانه تنظیم کنید. سپس ، از دستگاه تازه ایجاد شده آمریکایی Roku در دستگاه Roku خود استفاده کنید.

اکنون که یک حساب روکو آمریکایی دارید ، باید به کانالهای آمریکایی مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. با این حال ، از آنجا که در انگلستان زندگی می کنید ، یک آدرس IP در انگلستان دارید. بنابراین ، شما به Netflix آمریکایی به عنوان کانال در دستگاه Roku خود دسترسی دارید ، اما به محتوای موجود در کانال دسترسی ندارید. نگران نباشید ، 2 روش برای دسترسی به محتوای حساب جدید Roku بدون نیاز به خرید بلیط هواپیما وجود دارد.

نحوه دسترسی به محتوا در منطقه حساب جدید Roku با استفاده از VPN

اولین روشی که می توانید برای تغییر آدرس IP خود و محتوای منطقه ای حساب جدید Roku استفاده کنید ، استفاده از VPN است. یک VPN شما را به یک سرور متصل می کند و ترافیک خود را از طریق آن سرور دوباره انجام می دهد و آدرس IP شما را در این فرآیند تغییر می دهد. اگر به یک سرور آمریکایی متصل هستید ، آدرس IP شما به یک آدرس IP آمریکایی تغییر می کند. در مثالی که در بالا آورده ام ، اینگونه است که شما می توانید از حساب UK Roku خود از انگلستان به نتفلیکس آمریکایی دسترسی داشته باشید.

مسئله نصب VPN در دستگاه Roku شما در اینجاست: هیچ برنامه ای برای آن وجود ندارد. این بدان معنی است که شما باید VPN خود را بصورت دستی تنظیم کنید.

2 روش برای تنظیم VPN در دستگاه Roku وجود دارد:

 • VPN خود را روی روتر خود تنظیم کنید
 • VPN خود را روی یک روتر مجازی تنظیم کنید

شما می توانید این مقاله را بخوانید تا توضیح گام به گام در مورد نحوه کار VPN روی دستگاه Roku خود را دریافت کنید.

expressVPN پیشنهاد من برای VPN شما باید با Roku استفاده کنید بررسی ما در مورد بهترین VPN برای Roku برای سال 2018 را در اینجا بخوانید تا یک ایده بهتر در مورد مزایای این سرویس برای دستگاه های Roku بدست آورید..

نحوه دسترسی به محتوا در منطقه حساب جدید Roku با استفاده از DNS هوشمند

اگر یک VPN برای Roku کمی پیچیده به نظر می رسد ، می توانید از Smart DNS استفاده کنید. می توانید مستقیماً Smart DNS را روی روتر خود پیکربندی کنید و این روند را کمی ساده تر انجام دهید. من پیشنهاد می کنم از Unlocator به عنوان Smart DNS خود استفاده کنید. شما حتی می توانید راهنمای دقیق خود را در مورد نحوه نصب Unlocator روی روتر خود بررسی کنید تا امور برای شما ساده تر شود.

با این حال ، لازم به ذکر است که بعضی از روترها اجازه نمی دهند تنظیمات DNS را تغییر دهید. اگر روتر پشتیبانی شده از Linksys ، TP-Link ، Cisco ، Asus ، D-Link یا Linux دارید ، روتر شما از پیکربندی DNS دستی پشتیبانی می کند. به طور کلی ، داشتن یک مودم پشتیبانی شده توسط ISP شما بدان معنی است که احتمالاً نمی توانید DNS را روی آن تغییر دهید. در این حالت ، باید یک روتر ثانویه خریداری کنید ، پورت WAN روتر ثانویه را با پورت LAN اصلی خود متصل کنید ، و سپس Roku را به روتر ثانویه خود وصل کنید.

نحوه تغییر منطقه حساب Roku – افکار نهایی

این کار به درستی انجام نمی شود که هنگام انتقال کشورها ، از دستگاه های پخش خود صرفنظر کنید ، یا صرفاً به دلیل موقعیت جغرافیایی خود ، محتوای ارائه شده برای سایر کشورها را منتقل کنید. اگر مراحل فوق را دنبال کنید ، می توانید به سهولت به محتوای جغرافیایی مسدود شده مختلف Roku با سهولت دسترسی و پخش کنید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector