نحوه تماشای بازی RTP در خارج از پرتغال

نحوه تماشای پخش RTP در خارج از پرتغال? آیا سومین گل چشمگیر رونالدو در مقابل اسپانیا این جمعه گذشته بود؟ اگر در حال تماشای RTP Play هستید ، حتماً وجود داشت. کریستیانو رونالدو با یک ضربه آزاد دیر به گل رسید تا یک هت تریک قابل توجه را در تساوی 3-3 مهیج در این مسابقه به پایان برساند. موردی را که می توانستید در بازی RTP Play Portgual از دست ندهید. رادیو و تلویزیون برای پرتغال ، این همان چیزی است که RTP مخفف آن است. این شبکه اصلی تلویزیون و رادیو پرتغال و محل ورزش ، اخبار ، رادیو و برنامه های تلویزیونی است.


RTP یک تلویزیون غنی و متنوع را که منعکس کننده فرهنگ پرتغالی است ادغام می کند. مأموریت اصلی آن ارائه مطالب مرتبط و باکیفیت در کلیه سیستم عامل ها به مردم است. این کانال با ارزش تماشای خارج از کشور است ، و محلی که مهاجران پرتغالی از دسترسی به آنها در کانادا ، استرالیا ، ایالات متحده ، انگلیس و آلمان قدردانی می کنند. برای کسانی از شما که نمی دانید ، RTP Play در خارج از پرتغال جغرافیایی مسدود شده است ، این بدان معنی است که فقط از طریق VPN قابل دسترسی است. بیاموزید که چگونه بازی RTP را در خارج از پرتغال مسدود کنید و از طریق VPN در رایانه شخصی ، Mac ، Android ، iPhone یا iPad خود در این آموزش زیر استفاده کنید..

نحوه تماشای پخش RTP در خارج از پرتغال

نحوه تماشای پخش RTP در خارج از پرتغال

با استفاده از VPN ، پخش RTP در خارج از پرتغال را تماشا کنید

انتظار نداشته باشید که بدون آدرس IP پرتغالی ، می توانید Got Talent یا Eurovision را در RTP1 تماشا کنید. هنگامی که یک کانال یا سرویس دارای محدودیت جغرافیایی است ، فقط آدرس IP که همان محل کشوری را که کانال در آن مستقر است نشان می دهد می توانید به آن دسترسی داشته باشید. VPN در این شرایط آدرس IP شما را جایگزین آدرس محلی می کند که کانال در آن تأسیس شده است و به شما امکان دسترسی به آن را می دهد. اگر در کانادا زندگی می کردید و می خواهید تلویزیون پرتغالی خوبی را تماشا کنید ، یک VPN می تواند کمک کند. این می تواند آدرس IP کانادایی خود را با یک پرتغالی مبادله کند. از این طریق ، سرورهای ISP و RTP شما یک شهروند پرتغالی واقع در پرتغال را کشف می کنند که سعی در دسترسی به کانال دارد. در اینجا نحوه خراب کردن موقعیت مکانی شما آورده شده است:

 1. با ارائه دهنده VPN ثبت نام کنید (ترجیحاً ExpressVPN).
 2. برنامه VPN را در دستگاه مورد نظر خود برای بارگیری RTP Play بارگیری و نصب کنید
 3. برنامه را راه اندازی کنید.
 4. برای دریافت یک آدرس IP پرتغالی به یک سرور پرتغالی وصل شوید.
 5. مسابقات جام جهانی را تماشا کنید ، Missão: 100٪ Português و موارد دیگر در RTP Play.

با سرعت سریع VPN چشمگیر خود ، هیچ محدودیتی نمی تواند در این حالت بایستد ExpressVPN است مسیر. امنیتی که این ارائه دهنده خدمات ارائه می دهد بی همتا بوده و تضمین می کند که هویت کاربران آن در هنگام تورنت ، دور زدن محدودیت ها و بارگیری محتوا خصوصی حفظ می شود. همچنین می توانید سایر ارائه دهندگان خدمات VPN نمایش داده شده در جدول زیر را بررسی کنید.

مزایای VPN

اگر در پرتغال ساکن هستید ، مشکلی برای تماشای پخش چهار کانال تلویزیونی ملی RTP یا پخش سه کانال اصلی رادیویی آنها ندارید. با این حال ، اگر در خارج از کشور پرتغال قرار دارید ، ممکن است با دسترسی به سرویس های پخش مستقیم RTP با مشکل روبرو شوید و احتمالاً برای رفع معضل محاصره به یک VPN متوسل می شوید. اگرچه VPN برای چنین مواردی استفاده می شود ، این تنها چیزی نیست که کاربران خود را در اختیار آنها قرار می دهد. VPN هنگام غلبه بر محدودیت های جغرافیایی از این دست می تواند بسیار مفید باشد ، با این وجود ، مزایای بسیاری برای اشتراک در یک VPN وجود دارد که برخی از آنها عبارتند از:

 • ناشناس بودن آنلاین: یک آدرس IP متفاوت به معنای هویت متفاوت است. شما می توانید همانطور که دوست دارید در وب گشت و گذار کنید بدون اینکه کسی بداند شما واقعاً چه کسی هستید.
 • عملکرد بهتر: استفاده از VPN هم پهنای باند و هم بازده شبکه را افزایش می دهد.
 • امنیت پیشرفته: هنگام آنلاین بودن داده های شما ایمن و ایمن است.
 • درخواست ها و دخالت ها را مسدود می کند: یک VPN از تلاشهای هک کردن ، حملات مخرب و فعالیتهای نظارتی جلوگیری می کند.
 • اشتراک پرونده ها: می توانید هنگام اشتراک پرونده های بزرگ در مدت زمان طولانی از VPN استفاده کنید.
 • کنترل از راه دور: یک کاربر VPN می تواند از خانه یا هر مکان دیگری به اطلاعات دسترسی پیدا کند. یکی از روش های مختلفی که یک VPN می تواند بهره وری را افزایش دهد.

پخش کننده RTP را در خارج از پرتغال تماشا کنید

پخش های تلویزیونی و رادیویی را مستقیماً در RTP Play دنبال کنید. به محض عضویت در VPN ، مجدداً در رایانه ، رایانه لوحی ، تلفن هوشمند یا تلویزیون هوشمند در خارج از کشور مجدداً برنامه های دلخواه خود را تماشا و گوش دهید. در نتیجه ، هیچ مشکلی برای تماشای کانال کانال RTP Play یا دسترسی به خدمات پخش آنلاین آن در هر کشور در سراسر جهان نخواهید داشت. به ما اطلاع دهید از ارائه دهنده خدمات VPN که برای رفع انسداد RTP Play استفاده کرده اید ، مطلع شوید. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me