نحوه تماشای Showtime در انگلستان – دو روش آسان

مهاجران آمریکایی یا ساکنان انگلستان ، آیا می خواهید بدانید که چگونه به نمایش هایی مانند وطن ، ری دونووان ، دوشنبه سیاه و Twin Peaks دسترسی پیدا کنید؟ اگر به دنبال راهی برای تماشای نمایش های مورد علاقه خود به صورت آنلاین و بدون نیاز به ترک انگلستان هستید ، در جای مناسب قرار دارید. در ادامه بخوانید تا بدانید که دو روش برای دسترسی به Showtime در انگلستان می توانید استفاده کنید.


نحوه تماشای Showtime در انگلستان

نحوه تماشای Showtime در انگلستان

نحوه تماشای Showtime در انگلستان با VPN

اولین چیزی که می توانید برای تماشای Showtime در انگلستان استفاده کنید یک VPN است.

مختصر برای شبکه خصوصی مجازی ، VPN ابزاری است که دارای دو عملکرد اساسی است:

 1. رمزگذاری داده های شما.
 2. دوباره مسیریابی ترافیک خود را انجام دهید.

در ابتدا ، VPN ها به عنوان ابزاری برای امنیت سایبری جهت کار در مشاغل ظاهر شدند. با این حال ، مفید بودن و ویژگی های اضافه شده آنها را به ابزاری عالی برای داشتن یک فرد خاص تبدیل کرده است. در حالی که VPN ها داده های شما و اتصال اینترنتی شما را ایمن نگه می دارند ، آنها همچنین در نهایت آدرس IP عمومی شما را تغییر می دهند. این ویژگی افزوده همان چیزی است که به VPN ها اجازه می دهد سایت های ممنوعه را از حالت انسداد خارج کنند ، و چه چیزی در تماشای Showtime به شما کمک می کند حتی اگر در انگلستان زندگی می کنید.

بگذار توضیح بدهم.

به منظور دوباره مسیر ترافیک خود ، VPN ها از سرورهای خود استفاده می کنند تا همه ترافیک شما را از طریق آنها تونل کنند. از آنجا که آنها از سرورهای خود استفاده می کنند و نه سرورهای ارائه شده توسط ISP شما ، شما در نهایت یک آدرس IP عمومی دریافت می کنید که با سرور VPN که به آنها وصل شده اید مطابقت دارد..

به عبارت دیگر ، تنها کاری که باید برای تماشای Showtime در انگلستان انجام دهید اینست که از VPN استفاده کنید و به یک سرور VPN آمریکایی وصل شوید. در اینجا نحوه انجام این کار گام به گام آورده شده است:

 1. بازدید کنید وب سایت ارائه دهنده VPN و ثبت نام برای خدمات آنها.
 2. دانلود برنامه ای که با دستگاه پخش شما کار می کند. همیشه برنامه هایی را برای دستگاه های Android ، iOS ، MacOS و Windows پیدا خواهید کرد.
 3. راه اندازی برنامه و ورود به حساب شما.
 4. یک مورد را انتخاب کنید سرور آمریکایی برای اتصال به صبر کنید تا ارتباط برقرار شود.
 5. به Showtime بروید و لذت ببرید!

بهترین VPN برای Showtime

چارلز ، متخصص VPN ما ، پیش از این مقاله ای را در مورد بهترین VPN هایی که می توانید برای انسداد انسداد Showtime در خارج از ایالات متحده استفاده کنید ، نوشت. انتخاب برتر او به ExpressVPN رفت و به دلایل خوبی.

ExpressVPN به عنوان یکی از بهترین ارائه دهندگان در بازار شناخته می شود. این شهرت خود را در ارائه خدمات بی عیب و نقص در اختیار کاربران خود ، یک خط مشی واقعی برای عدم ورود به سیستم و یکی از بهترین تیمهای خدمات مشتری در صنعت قرار داده است. من شخصا چند سال است که از این ارائه دهنده استفاده می کنم ، و باید من را ناکام کند. تعداد سرورهای 2000+ آن را پوشش جهانی می دهد ، و من به طور مداوم توانسته ام سایت ها و کانال ها را از سراسر جهان از جمله Showtime در آخرین سفرم به انگلستان رفع انسداد کنم..

در تعقیب ExpressVPN فنجان چای شما نیست ، به جای این ارائه دهندگان سعی کنید:

نحوه تماشای Showtime در انگلستان با Smart DNS

برخی از افراد ممکن است ویژگی های امنیتی یک VPN را نخواسته یا نیازی به آن نداشته باشند. اگر این مورد برای شما مناسب است ، می توانید از روش دوم برای رفع انسداد Showtime در انگلستان استفاده کنید: Smart DNS.

Smart DNS خدماتی است که می توانید در آن عضو شوید ، مخصوص رفع انسداد سایت های محدود جغرافیایی است. این تنها شباهت بین هر دو سرویس است. در اینجا لیستی از تفاوت ها برای کمک به شما در تصمیم گیری صحیح آورده شده است:

 • یک DNS هوشمند روی سرعت اینترنت شما تأثیر نمی گذارد.
 • پراکسی های هوشمند DNS شما را از ربودن DNS یا پراکسی های شفاف محافظت نمی کنند.
 • پروکسی های هوشمند DNS به پیکربندی کمی نیاز دارند. هیچ برنامه ای که بتوانید بارگیری کنید وجود ندارد ، برای راه اندازی آن باید یک فرآیند مبتنی بر فناوری را طی کنید. ارائه دهنده خدمات خوب راهنمایی های آسان را برای کمک به شما در این زمینه خواهد داشت.
 • می توانید مانند DNS Smart DNS را بر روی انتخاب گسترده تری از دستگاه ها پیکربندی کنید Android ، iOS ، Apple TV ، رایانه شخصی ، Mac ، Amazon Fire Stick ، ​​PS3 ، PS4 ، Xbox و موارد دیگر.

توجه به این نکته حائز اهمیت است که محتواهایی که برای دسترسی به آن با استفاده از Smart DNS دریافت می کنید ، براساس خدمتی که در آن مشترک شده اید متفاوت است. پراکسی های هوشمند DNS لیستی از کانال هایی را که می توانند آنها را از حالت انسداد جدا کنند ، ندارند ، شما نمی توانید شخصاً یک سرور را انتخاب کنید یا کانال های خارج از آن لیست را باز کنید.

بهترین DNS هوشمند برای Showtime

کارشناس VPN ما پیشنهاد می کند از Unlocator به عنوان DNS هوشمند خود استفاده کنید. این امکان دسترسی به بیش از 200 کانال بدون انسداد از جمله Showtime را به شما می دهد و یک تیم خدمات عالی مشتری دارد که همیشه آماده کمک رسانی است. آنها همچنین مجموعه ای از راهنماهای مفید و سر راست را برای استفاده در فرایند پیکربندی در اختیار کاربران خود قرار می دهند.

شما می توانید با بهره گیری از آزمایش رایگان 7 روزه خود ، همه این موارد را خودتان آزمایش کنید. آنها حتی از شما شماره کارت اعتباری نمی خواهند که آن را فعال کنید. همچنین می توانید از سیاست بازپرداخت 14 روزه آنها پس از خریداری خدمات ، بهره مند شوید. با این روش می توانید مطمئن شوید که در مورد اشتراک Smart DNS خود تصمیم درستی گرفته اید.

نحوه انسداد Showtime در انگلستان – افکار نهایی

در آنجا شما آن را دارید ، دو روش مختلف که می توانید برای رفع انسداد Showtime در انگلستان استفاده کنید. البته به یاد داشته باشید که نه یک VPN و نه یک DNS هوشمند قادر نخواهند بود از هرگونه هزینه ثبت نام یا اشتراکی که توسط هر کانال تحمیل شده است عبور کنند. تمام این خدمات حتی از زمین بازی خارج است و به شما امکان دسترسی به سایت ها و کانال هایی را می دهد که قبلاً در کشور شما مسدود شده بودند.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me