Sling TV UK – نحوه تماشای

شما می توانید 40 درصد تخفیف از بهترین تلویزیونهای زنده ، تنها با Sling TV و از نظر ظاهری آن ، سرویس پخش به نظر می رسد گزینه خوبی است. نکته این است که تلویزیون اسلینگ – به همراه سایر کانال های مستقر در ایالات متحده – در خارج از آمریکا غیرقابل دسترسی است. بنابراین ، اگر می خواهم از آن استفاده کنم Sling TV در انگلیس, من مجبور خواهم شد از VPN یا Smart DNS استفاده کنید.


بله ، این دو ابزار می توانند محدودیت ها را حذف کنید و به شما امکان دسترسی به خدمات را می دهد شما می خواهید. من کل مراحل تنظیم زیر را شرح داده ام ، حتماً آن را در زیر بررسی کنید.

نحوه تماشای تلویزیون Sling در انگلستان

نحوه تماشای تلویزیون Sling در انگلستان

Sling TV را در انگلستان دریافت کنید – VPN

Sling TV یک سرویس پخش آنلاین تلویزیون است که جریانهای زنده را از طریق مرورگرهای وب و Sling TV های سازگار هوشمند ارائه می دهد. از آنجا که سرگرمی های تقاضا را ارائه می دهد ، در بین برش های بند ناف شیوع دارد. با این وجود ، مستقر شدن در ایالات متحده ، تماشاگران سایر کشورها را از تماشای تلویزیون Sling ممنوع می کند. اگرچه این سرویس در خارج از مرزهای ایالات متحده دارای محدودیت جغرافیایی است ، اما هنوز راه هایی وجود دارد که بینندگان بتوانند به محتوای آن در انگلیس دسترسی پیدا کنند. روش اول شامل یک شبکه خصوصی مجازی است.

VPN است ابزار قابل اعتماد طراحی شده برای امنیت آنلاین خود را حفظ کنید در حالی که به شما امکان دسترسی به محتوای خارج از کشور را می دهد. می توانید محتوای مورد نظر خود را در حالی که از طریق وب محافظت می کنید ، دریافت کنید. VPN داده های شما را تغییر می دهد و به نظر می رسد مانند مکان دیگری است. با انجام این کار ، به به محتوا مستقر در آن کشور دسترسی پیدا کنید. اتصال شما از طریق سرور مورد نظر شما تغییر مسیر داده می شود. این سرور در کشوری خواهد بود که کانال / سرویس مورد نظر شما مستقر است. در نتیجه ، شما آدرس IP آن کشور را دریافت کنید و واجد شرایط دسترسی به محتوای آن کشور است.

در اینجا آنچه باید برای تماشای تلویزیون Sling در انگلستان انجام دهید:

 1. ترجیحا, اشتراک ExpressVPN ایجاد کنید.
 2. هنگامی که آن اشتراک را انجام دهید, برنامه را بر روی دستگاه سازگار خود نصب کنید.
 3. پیش بروید و برنامه را راه اندازی کنید, به دنبال سرور در ایالات متحده هستید.
 4. به یک سرور آمریکایی متصل شوید, و منتظر بمانید تا دکمه سبز شود.
 5. هنگامی که دکمه “اتصال” خوانده می شود ، این بدان معنی است که شما واقعاً در آمریکا هستید.
 6. باشما آدرس IP آمریکا, شما دریافت می کنید دسترسی به تمام محتوای مستقر در ایالات متحده شما می خواهید.
 7. آنچه را که تلویزیون Sling ارائه می دهد جریان دهید.

بهترین VPN برای تلویزیون Sling

ExpressVPN به همین دلیل من می توانم تلویزیون Sling را با موفقیت از راحتی در آپارتمان انگلستان خود پخش کنم. ارائه دهنده به هر ادعایی که کرده است صادق ماند. نه تنها من f را تجربه کردمسرعت ast (به لطف آن شبکه گسترده سرورها) ، اما من هم رسیدم دسترسی بی سیم به تلویزیون Sling.

اگر ExpressVPN را انتخاب کنید ، ناامید نخواهید شد. تو خواهی توانست بدون توجه به جایی که هستید به کانالها و خدمات دیگر دسترسی داشته باشید. با بررسی جدول زیر ، در مورد ارائه دهندگان خدمات برتر تلویزیون Sling TV VPN اطلاعات بیشتری کسب کنید.

به Sling TV با یک پروکسی هوشمند DNS دسترسی پیدا کنید

خطا “متأسفیم! به نظر می رسد خطای غیر منتظره ای رخ داده است. لطفا بعدا دوباره امتحان کنید.

متأسفانه ، یک Smart DNS عملکردی مشابه VPN را از نظر امنیتی انجام نمی دهد. منظور من این است که داده های شما را رمزگذاری نمی کند. بنابراین ، شما به صورت آنلاین محافظت نمی شوید و هر کاری که انجام می دهید را می توان به شما ردیابی کرد.

DNS آدرس پروکسی را به شما اعطا می کند درخواست شما را به وب سایت مورد نظر برای دسترسی ارسال می کند. Smart DNS فقط داده هایی را که به شما می گوید در کجا قرار دارید تغییر مسیر می دهد. ممکن است استفاده از DNS هوشمند امن ترین راه رفع انسداد نباشد. با این حال, سریعترین است. از آنجا که هیچ رمزگذاری در آن دخیل نیست ، شما سرعت بیشتری کسب می کنید ، و این می تواند برای اکثر کاربران آنلاین ضروری باشد. بنابراین چگونگی انسداد تلویزیون Sling در انگلستان با استفاده از یک پروکسی Smart DNS آورده شده است:

 1. مطمئن شوید که شما در Unlocator مشترک شوید و برای یک آزمایش 7 روزه رایگان ثبت نام کنید.
 2. شما هیچ مشکلی نمی توانید پیدا کنید برای راهنمایی به این فیلم ها / آموزش تنظیمات مراجعه کنید.
 3. اکنون, Smart DNS را در دستگاه جریان خود پیکربندی کنید.
 4. پیش بروید و به Sling TV دسترسی پیدا کنید.

DNS هوشمند بی نقص برای من در انگلستان کار می کرد Unlocator. من از آن بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم سرعت و قابلیت اطمینان سریع. Unlocator راهی عالی برای این کار است رفع انسداد و دسترسی به محتوای محدود شده در مکان. این پروکسی هوشمند DNS انواع جغرافیایی را مسدود می کند, و شما می توانید آن را در طول انجام دهید محاکمه رایگان 7 روزه. همچنین ، خدمات مشتری بدون توجه به چه مسائلی را انتخاب می کنید به عقب برگشته اید.

تلویزیون Sling را در انگلستان تماشا کنید

Sling TV یک است گزینه ای عالی برای برش سیم به دو دلیل نه تنها تقریباً با همه دستگاهها کار کنید که شما استفاده می کنید ، اما همچنین سه بسته کانال مختلف ارائه می دهد. 

این سرویس ارزش سفر به خارج از کشور را دارد و با VPN یا Smart DNS می توانید تماشای تلویزیون Sling را طی چند دقیقه آینده بدون در نظر گرفتن مکان شما در جهان شروع کنید. در مورد آن چطور؟ وقتی در انگلستان هستید از کدام روش می خواهید استفاده کنید؟ در نظرات به ما اطلاع دهید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me