نحوه تماشای Super Bowl 2020 در FireStick بدون کابل

خبرهای عالی طرفداران فوتبال و قطع کننده بند ناف. بسیاری از سیستم عامل های جریان در حال پخش هستند 54 سوپر کاسه بر 2 فوریه 2020. در حالی که Fox Sports پخش کننده رسمی ایالات متحده است ، برش دهنده بند ناف نیز روش های مختلفی برای پخش مستقیم رویداد Mega دارد. اکنون ، این راهنما را هدف قرار می دهد آتش استیک کاربران ، و گرفتن جریان زنده Super Bowl روی دستگاه هرگز آسان تر نبوده است. این کارهایی است که شما باید انجام دهید.


نحوه تماشای Super Bowl 2020 در FireStick بدون کابل

نحوه تماشای Super Bowl 2020 در FireStick بدون کابل

Super Bowl 2020 در FireStick – برنامه های قابل بارگیری

داشتن یک پخش کننده رسمی یک چیز و داشتن آن است برنامه های اختصاصی در Fire Stick دیگری است امروز ، ما روی کانالهایی که ارائه دهنده پخش زنده Super Bowl هستند ، تمرکز می کنیم بدون نیاز به اشتراک کابل.

خبر خوب این است که Fire Stick مجموعه ای از این موارد را فراهم می کند. اما قبل از ادامه ، باید خاطرنشان کنیم که این کانال ها از نظر جغرافیایی محدود به مکان های خاصی هستند.

می بینید ، چه این وب سایت رسمی / مشتری یا برنامه اختصاصی در Fire Stick باشد ، این خدمات هنوز هم اعمال می شوند جغرافیایی مسدود کردن. این دسترسی کاربر را محدود می کند مکان های خاص.

هر کانال پخش آنلاین می تواند مکان فعلی شما را توسط مشخص کند آدرس IP خود را بررسی کنید. اگر در محدوده پوشش آن نیستید ، تقریباً فوراً مسدود خواهید شد مهم نیست از چه وسیله ای استفاده می کنید.

این مشکلی است که بعدا در مقاله برطرف خواهیم کرد. در حال حاضر ، در اینجا رسمی است کانال های غیر کابل Super Bowl برای بارگیری در Fire Stick موجود است:

 • DAZN (کانادا و آلمان)
 • تلویزیون Hulu + زنده (ایالات متحده)
 • Sling TV (ایالات متحده)
 • iPlayer BBC (انگلستان)

مشکل برطرف شده است ، کانال ها ذکر شده اند. اکنون ، تمام آنچه که مانده است این است که به شما آموزش دهم روش نصب هر یک از آنها ، اگر نه همه ، و رفع انسداد اگر شما در مناطق پشتیبانی نشده زندگی می کنید ، آنها را ببینید.

برنامه های اختصاصی Fire Stick – مراحل نصب

به خاطر داشته باشید اگرچه برای تماشای بازی نیازی به اشتراک کابلی نیست ، اما هنوز هم هستید به اشتراک نیاز دارید به کانال انتخاب شده مناطقی را مشاهده کرده اید که کانال ها در بالا در دسترس هستند.

آنچه باقی مانده است این است که شما باید یکی را انتخاب کنید که مناسب شما مناسب است و آن را در دستگاه Fire Stick خود نصب کنید. ما می خواهیم DAZN را به عنوان نمونه انتخاب کنیم زیرا این یکی از کانال های پیشرو در ورزش است و a محاکمه رایگان 30 روزه به کاربران جدید

اشتراک DAZN در مقایسه با آنچه در عوض می گیرید ، بسیار ارزان است. شما فقط تماشای سوپر باول را ندارید ، به آن دسترسی خواهید داشت دهها رویداد ورزشی دیگر سراسر دنیا.

با این گفته ، بیایید شما را راهنمایی کنیم نحوه نصب DAZN بر روی خود آمازون آتش استیک. توجه: برای کلیه کانالهای ذکر شده در بالا نیز می توان همین کار را انجام داد.

 1. راه اندازی کنید FireStick و را انتخاب کنید عملکرد جستجو.
 2. تایپ DAZN و روی برنامه کلیک کنید.
 3. بعد کلیک کنید ‘گرفتن’.
 4. اکنون انتخاب کنید ‘دانلود’.
 5. برنامه DAZN اکنون دانلود و نصب در FireStick خود.
 6. تو خواهی توانست جریان Super Bowl 2020 را پخش کنید بصورت زنده در تلویزیون آمازون آمازون.

اکنون که قسمت نصب را پوشانده ایم ، باید این را به شما یادآوری کنیم DAZN محدود به مناطق خاصی است و کانالهای دیگری که در بالا به آنها اشاره شد. در قسمت بعدی ، شما دقیقاً یاد خواهید گرفت که چگونه آنها را به خارج از منطقه اصلی پوشش خود بپیوندید.

جریان سوپر کاسه در FireStick – پوشش جهانی

همانطور که در بالا اشاره کردم ، شما فقط می توانید Super Bowl را به طور رایگان در کشورهای منتخب تماشا کنید. به عنوان مثال ، در Sling TV مورد ، پدر و مادر قبلی که در آن زندگی می کنند کانادا ، انگلیس ، استرالیا یا جاهای دیگر خارج از کشور, به دلیل محدودیت های جغرافیایی قادر به دسترسی به محتوای آن نخواهیم بود.

ما اظهار داشتیم که آدرس IP شما مسئول کانالهایی است که به کانال کمک می کند تعیین موقعیت مکانی شما. هنگامی که ما از تلویزیون Sling صحبت می کنیم ، یک آدرس IP آمریکایی لازم است. در غیر این صورت موارد زیر را دریافت خواهید کرد پیام خطای جغرافیایی:

“ما متاسفیم. Sling TV فقط در داخل ایالات متحده موجود است. از حسن توجه شما تشکر میکنم.”خطای موقعیت مکانی تلویزیون Sling

برای دسترسی به Sling TV ، باید مکان آنلاین خود را در ایالات متحده آمریکا فریب دهید. موثرترین روش برای انجام این کار با استفاده از a شبکه خصوصی مجازی. می بینید ، یک VPN ابزاری است که داده های شما را از طریق یک سرور اختصاصی در شبکه خود بازخوانی می کند.

پس از اتصال ، VPN ترافیک شما را رمزگذاری می کند (امنیت می افزاید) و آدرس IP شما را پنهان می کند (ناشناس بودن را اضافه می کند).

با یک آدرس IP پنهان ، VPN شما را به طور موقت مستقر در کشوری که سرور در آن قرار دارد اختصاص می دهد. به عنوان مثال ، اگر شما به یک سرور ایالات متحده متصل شوید, شما یک آدرس IP آمریکا. در نتیجه ، می توانید موارد دلخواه تلویزیون Sling TV ، Hulu و سایر کانالهای مستقر در ایالات متحده را بدون توجه به جایی که هستید ، پخش کنید..

انسداد کانال های Fire Stick در خارج از کشور – مراحل

صادقانه بودن ، آسانتر نمی شود. شما فقط باید چند قدم را دنبال کنید و به هیچ وجه تماشای سوپر کاسه سال 2020 را در Fire Stick مشاهده خواهید کرد:

 1. ابتدا با ارائه دهنده حق بیمه VPN ثبت نام کنید. توصیه ما می رود ExpressVPN.
 2. برنامه VPN را در FireStick خود بارگیری و نصب کنید. می توانید مشتری را مستقیماً از فروشگاه دریافت کنید.
 3. برنامه VPN را راه اندازی کنید ، وارد سیستم شوید و به فهرست سرور بروید.
 4. اکنون بسته به کانالی که بارگیری کرده اید ، بر این اساس به یک سرور VPN وصل شوید:
  • سرور ایالات متحده برای Sling TV یا Hulu.
  • سرور انگلستان برای iPlayer BBC.
  • سرور آلمانی یا کانادایی برای DAZN.
 5. برنامه کانال را راه اندازی کنید.
 6. سوپر کاسه 2020 را بدون کابل در هر نقطه در Fire Stick پخش کنید.

از نظر بهترین VPN ، می توانید برای تماشای زنده کابل Super Bowl 2020 به صورت زنده در FireStick استفاده کنید, ExpressVPN درست در بالا است آنها یک برنامه اختصاصی VPN برای آمازون FireStick دارند و 30 روز ضمانت برگشت پول نیز ارائه می دهند. سایر ارائه دهندگان خدمات برتر VPN که می توانید از آنها نیز استفاده کنید در زیر ذکر شده است.

نحوه تماشای Super Bowl 2020 در FireStick بدون کابل

در اصل این تنها چیزی است که شما باید در مورد نحوه جابجایی جریان بدانید چاپ 54 از سوپر کاسه در FireStick زندگی بدون کابل. پیش بینی های شما برای چیست سانفرانسیسکو 49ers در مقابل. روسای کانزاس سیتی? آیا منتظر نمایش نیمه وقت J-Lo و شکیرا هستید؟ افکار خود را در زیر به اشتراک بگذارید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector