قفل سیلینگ تلویزیون را در آمازون آتش TV در خارج از ایالات متحده آمریکا باز کنید

نحوه تماشای تلویزیون Sling در Amazon Fire TV Stick در خارج از آمریکا? Sling TV به آرامی اما به طور پیوسته در حال تبدیل شدن به یکی از کانالهای مهم جریان ایالات متحده است. واقعیتی که اکنون می توانید Sling را در Amazon Fire TV ، Apple TV ، Roku و Xbox تماشا کنید این بدان معنی است که بیشتر و بیشتر برش بند ناف آمریکایی در حال ثبت نام با پخش مستقیم ایالات متحده خدمات. انتخاب بهتری از کانالهای برتر آمریکایی نیز نقش خود را در ظهور Sling بازی کرده است. اما در مورد مهاجران آمریکایی زندگی در خارج از کشور در انگلیس ، کانادا یا استرالیا? خوب ، تلویزیون Sling است geoblocked خارج از ایالات متحده خبر خوب این است که می توانید از آن استفاده کنید VPN یا DNS هوشمند به انسداد و تماشای تلویزیون Sling در خارج از کشور, مهم نیست کجا هستی.


قفل سیلینگ تلویزیون را در آمازون آتش TV در خارج از ایالات متحده آمریکا باز کنید

قفل سیلینگ تلویزیون را در آمازون آتش TV در خارج از ایالات متحده آمریکا باز کنید

VPN vs Smart DNS Proxies – مبانی

اگر با آن آشنا نیستید VPN یا DNS هوشمند, دلیلی برای وحشت وجود ندارد. هر دو مدت مدتی است که توسط کاربران روزمره اینترنت استفاده می شود محدودیت های منطقه ای را دور بزنید. نحوه کار هر روش متفاوت است. VPN, برای موارد, آدرس IP شما را تغییر می دهد و رمزگذاری می شود تمام ترافیک اینترنت شما این امر باعث محبوبیت زیادی در بین کاربران اینترنت می شود که لایه ای اضافی از آن را می خواهند حریم خصوصی.

DNS هوشمند از طرف دیگر ، رویکرد متفاوتی را اتخاذ می کند. آدرس IP عمومی شما پس از تنظیم Smart DNS در دستگاه پخش خود ، همچنان یکسان خواهد بود. ترافیک اینترنت شما نیز رمزگذاری نشده است. می توانید Smart DNS را مستقیماً در اکثر دستگاههای پخش کننده از جمله تنظیم کنید تلویزیون آمازون آمازون. برنامه های VPN فقط در رایانه های شخصی ، Mac ، iOS و Android قابل نصب هستند.

هر کدام از این روش ها از نظر گزینه گزینه ای مناسب هستند انسداد تلویزیون Sling در خارج از ایالات متحده است.

تلویزیون Sling را در خارج از ایالات متحده با پروکسی هوشمند DNS تماشا کنید

این واقعیت که می توانید Smart DNS را مستقیماً در تلویزیون آمازون آمازون تنظیم کنید ، این روش را به ویژه در بین افرادی که محبوب هستند ، محبوب می کند Sling TV را از TV Fire در خارج از ایالات متحده باز کنید. نیازی به پیکربندی رایانه شخصی ، Mac یا روتر برای کارایی آن نیست. در اینجا نحوه استفاده از Smart DNS آورده شده است Sling TV را در آمازون آتش TV در خارج از کشور مسدود کنید.

  1. ابتدا باید با یک سرویس پروکسی Smart DNS ثبت نام کنید که از رفع انسداد تلویزیون Sling در آمازون آمازون تلویزیون پشتیبانی می کند. Unlocator متناسب با آن لایحه.
  2. بعد از اینکه حساب Smart DNS خود را ایجاد کردید ، به سمت قسمت بروید صفحه دستورالعمل تنظیم, و کلیک کنید تلویزیون آمازون آمازون. مهم نیست که آیا شما صاحب Fire TV Box یا Fire TV Stick هستید زیرا هر دو در یک راه اندازی هستند.
  3. برای وارد کردن دستورالعمل ها را دنبال کنید کدهای DNS در تلویزیون TV Fire.
  4. تلویزیون Sling را در تلویزیون آمازون آماز در خارج از ایالات متحده مشاهده کنید.

به نظر می رسد این مراحل به راحتی قابل اجرا نیست ، اما این تنها کاری است که من مجبور به انجام آن شدم Sling TV را در Fire TV Stick من باز کنید. این به معنای واقعی کلمه حدود 10 دقیقه از گرفتن من طول کشید حساب Unlocator برای تنظیم Smart DNS در Fire TV و تماشای تلویزیون Sling در خارج از آمریکا. با تشکر از اتصال بدون رشته محاکمه 7 روزه, توانستم با Unlocator ثبت نام کنید بدون نیاز به کارت اعتباری. اگر تصمیم دارید بعد از آن اشتراک اشتراکی Unlocator خود را ارتقا دهید ، شما همچنین حق بازپرداخت بدون سؤال 14 روزه را دارید.

چگونه تلویزیون Sling را خارج از ایالات متحده با VPN مسدود کنیم

با توجه به لایه اضافی حریم خصوصی من با VPN, این به طور معمول “سلاح دلخواه” من است وقتی که می آید دور زدن محدودیت های جغرافیایی. با این حال ، با غیاب a مشتری VPN در خود Fire TV ، مجبور شدم دوباره به تنظیم اتصال VPN روی خود برگردم روتر DD-WRT. اگرچه این روش امکان پذیر است ، ممکن است برای تازه های VPN کمی پیچیده به نظر برسد.

  • اگر دانش قبلی در مورد تنظیم VPN روی روتر دارید ، من قطعاً توصیه می کنم به جای Smart DNS از VPN استفاده کنید تا Sling TV را از روی TV Fire Amazon باز کنید.
  • برقراری ارتباط با آن سرور VPN آمریکایی از طریق روتر شما مزایای بزرگی دارد.
  • به نظر می رسد تمام دستگاههای پخش کننده شما در ایالات متحده واقع شده اند.
  • شما به همه دسترسی خواهید داشت کانال های محدود جغرافیایی ایالات متحده شامل Netflix ، Amazon Prime ، Hulu ، Sling ، HBO Go و ABC GO.
  • VPN رمزگذاری مانع از سرویس دهی اینترنتی و همچنین سایر شنوندگان احتمالی شما در فعالیت های آنلاین شما نمی شود. آن چشم های کنجکاو را دور نگه دارید.

ExpressVPN مفصل راهنماهای تنظیم که اولین بار VPN را در روتر خود پیکربندی کردم به من کمک زیادی کرد. اگر می خواهید VPN شلیک کنید ، به ExpressVPN بروید. آنها یک دوره بازپرداخت 30 روزه دارند. بنابراین ، اگر به هر دلیلی ، می خواهید پول خود را در همان ماه اول برگردانید ، تضمین می کنید که آن را پس بگیرید. همچنین می توانید از سایر ارائه دهندگان VPN استفاده کنید Sling TV را از روی TV Fire Amazon در خارج از ایالات متحده باز کنید.

نحوه تماشای تلویزیون اسلینگ در خارج از ایالات متحده در آمازون آمازون TV TV?

روند تنظیم DNS هوشمند یا VPN به تلویزیون اسلینگ را در تلویزیون آمازون آماز تماشا کنید صرف نظر از این که آیا شما صاحب Fire TV Box یا Stick هستید ، همان است. هنگام انتخاب سرویس Smart DNS / VPN ، ارزان همیشه به معنی بهتر نیست. اطمینان حاصل کنید که از هر خدمتی که استفاده می کنید استفاده کنید محدودیت های منطقه ای را دور بزنید واضح است سیاست بازپرداخت. پشتیبانی آنلاین همچنین ضروری است.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me