بهترین VPN برای کانال +

اگر طعم سرگرمی فرانسه را به دست آورده اید ، کانال + یک کانال است که واقعاً باید به آن توجه کنید. این سرویس دارای کانال های گسترده ای برای تماشاگران فرانسوی و مخاطبان انگلیسی آن است. این سرویس با تأسیس در سال 1984 ، چندین دهه تجربه در مورد نحوه توزیع محتوای با کیفیت دارد و از همه مهمتر ، بیشتر مطالب ارائه شده رایگان است. برای دسترسی به محتوای سرویس ، باید وارد وب سایت خود شوید یا برنامه myCanal کاربرپسند آنها را بارگیری کنید.


بهترین VPN برای کانال پلاس

بهترین VPN برای کانال+

خلاصه بهترین کانال + VPN

من کل بررسی را در لیست زیر خلاصه کرده ام. در اینجا بهترین 5 ارائه دهنده خدمات VPN شما می توانید برای تماشای کانال پلاس در خارج از کشور استفاده کنید:

  1. ExpressVPN
  2. VyprVPN
  3. CyberGhost
  4. BulletVPN
  5. IPVanish

آیا کانال پلاس در خارج از فرانسه موجود است

کانال هایی مانند Canal + Cinema ، CanalPlay و myCanal فقط نمونه ای از نوع برنامه نویسی هستند که شما از کانال + می گیرید ، اما برای اکثر کاربران ، این درست است در صورتی که آنها در فرانسه مستقر باشند. در صورتی که مهاجران فرانسوی هستید که در خارج از کشور زندگی می کنید ، هر زمان که سعی می کنید مطالب زنده یا درخواستی را از طریق کانال Can Plus به صورت آنلاین مشاهده کنید ، خطای زیر به شما ارائه می شود:

“Impossible d’accéder au contenu، veuillez vérifier connerion votre internet.”

این وضعیت بسیار بدی دارد به خصوص اگر شما یک مهاجر فرانسوی باشید که احتمالاً برای کار در کشورهایی مانند سوئیس ، استرالیا ، بلژیک ، ایالات متحده یا انگلیس فرستاده شده است. وب سایت Canal + و سرویس Streaming برای اطمینان از اینكه فقط کاربران مستقر در فرانسه می توانند از جریانی استفاده كنند ، به بلوكهای محدود كننده جوی تكیه می كنند ، و دلایل این امر می تواند از ترتیب صدور مجوز تا محدودیت پهنای باند و همچنین اولویت عمومی مخاطبان محلی باشد..

به هر صورت ، عدم امکان پخش نمایش های مورد علاقه خود از کانال + در حالی که در خارج از فرانسه می تواند منجر به یک مورد جدی از بدخلقی شود ، و شما را نسبت به هر اتفاقی که در خانه می افتد ، سرسخت می کنید. برای حل این مشکل و رفع انسداد کانال Plus از خارج از کشور ، آنچه در اصل لازم است داشته باشید یک آدرس IP فرانسه است. به خاطر کسانی که نمی دانند ، آدرس IP همان چیزی است که شما به عنوان اثر انگشت دیجیتال خود با آن برابر هستید. این آدرس توسط سایت ها و ISP ها استفاده می شود تا مواردی راجع به کاربر مانند هویت و مکان آنها ایجاد شود. برای اینکه بتوانید کانال + را از خارج از کشور جریانی کنید ، به یک راه حل نیاز دارید که یک آدرس IP فرانسوی را در اختیار شما قرار دهد ، و هیچ ابزار دیگری که این کار را انجام دهد و همچنین یک VPN وجود ندارد..

استفاده از VPN برای تماشای کانال + خارج از فرانسه

VPN برای یک شبکه خصوصی مجازی کوتاه است ، این یک گروه از سرورهای ایمن است که شما به آنها وصل می شوید تا ترافیک شما رمزگذاری شود. این سرورها همه در کشورهای مختلف مستقر هستند ، بنابراین برای تماشای Canal + در خارج از فرانسه ، لازم است به یک سرویس متصل شوید که سرورهای مستقر در آنجا دارد. اتصال به یک به این معنی است که شما می توانید آدرس IP خود را برای یک فرانسوی تجارت کنید ، بنابراین سایت Canal + نمی تواند مشخص کند که از خارج از کشور به آن دسترسی دارید.

همانطور که قبلاً گفته شد ، استفاده از VPN به معنای رمزگذاری داده های شما خواهد بود ، به این معنی که حتی ISP شما قادر به رمزگشایی هر آنچه که می خواهید آنلاین نیستید. این بسیار عالی است زیرا شما می توانید از محدودیت هایی که برای کاربرانی که تمایل به استفاده از پهنای باند زیادی برای پخش دارند استفاده کنید. ISP ها برای مدیریت استفاده از پهنای باند از طریق سرعت اتصال پرتاب ، و همچنین استراق سمع فعالیت های کاربر برای اعمال بلوک های خاص کاربر در وب سایت های خاص شناخته شده اند. عضویت در یک سرویس معتبر VPN به شما کمک می کند تا از این موارد دوری کنید ، و اطمینان حاصل کنید که دسترسی به کانال + از طریق وب سایت یا برنامه myCanal علی رغم هر کجا که باشید ، تضمین شده است..

بهترین VPN های کانال+

در راستای کمک به شما برای دستیابی به آزادی واقعی و انعطاف پذیری آنلاین ، ما قبلاً کارهایی را برای شما انجام داده ایم و ارائه دهندگان VPN را که بهترین ارزش را برای پول شما ارائه می دهند شناسایی کردیم:

1. ExpressVPN

بسیاری از ارائه دهندگان دیگر این بازار مطابقت با آنچه ExpressVPN را ارائه کرده است بسیار دشوار است. این سرویس حدود 2000 سرور در شبکه خود دارد و بطور مناسب از جزایر ویرجین بریتانیا مستقر است. چنین مکانی به خصوص مناسب است زیرا هیچ قانون تنظیم داده ای وجود ندارد که در آنجا اعمال شود ، همچنین این سرویس دارای سیاست بسیار سختگیرانه ورود به سیستم صفر است. با ExpressVPN ، کاربران این شانس را دارند که به طور همزمان به 3 دستگاه متصل شوند ، و این اطمینان حاصل می کند که امنیت ارائه شده از طریق رمزگذاری AES 256 بیتی آنها در سراسر صفحه پخش می شود..

ارائه دهنده این شرکت همچنین یکی از اعطای جوایز در صنعت می باشد که با کسب جوایز به رسمیت شناختن خدمات نمونه ای از مشتری خود ، افتخار می کند. ExpressVPN تضمین می کند که کاربران هنگام اشتراک فایل ها از طریق اتصالات P2P نیز از حفاظت محافظت می کنند ، همچنین گزینه انتخاب از OpenVPN ، IPSec و حتی IKEv2 را به عنوان پروتکل های VPN قابل تنظیم ارائه می دهد. مشترکین همچنین می توانند از ویژگی هایی از قبیل تونل سازی اسپلیت ، سوئیچ قاتل خودکار ، سرورهای خفا و پاداش برای مراجعه به مشتری که با موفقیت ثبت نام کرده اند بهره مند شوند. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این سرویس کسب کنید ، به بررسی ExpressVPN ما نگاهی بیندازید.

2. VyprVPN

دوم در لیست ما ، ما ارائه دهنده مستقر در خارج از سوئیس داریم ، که اطمینان می دهد همه کاربران آن ترافیک خود را از طریق طیف گسترده ای از بیش از 700 سرور رمزگذاری شده اند. از طریق این شبکه ، کاربران می توانند بیش از 200،000 IPS و همچنین طیف وسیعی از سایر ویژگیهای اضافه شده را انتخاب کنند. با حداکثر 5 اتصال همزمان که در برنامه حق بیمه خود برای کاربران ارائه شده است ، کاربران می توانند طیف گسترده ای از دستگاه های در حال اجرا بر روی سیستم عامل های Android ، iOS ، Mac یا Mac را به طور کامل تضمین کنند..

VyprVPN همچنین به دلیل پروتکل Chameleon خود کاملاً مشهور است ، که با تقارن ابرداده های بسته OpenVPN کار می کند و اطمینان حاصل می کند که کاربران حتی در کشورهایی که بازرسی های بسته های عمیق را انجام می دهند ، می توانند از این سرویس ردیابی نشده استفاده کنند تا بتوانند هر کسی را با استفاده از VPN پیدا و مسدود کنند. این سرویس همچنین دوستانه با تورنت است ، سوئیچ کشتن اینترنت را ارائه می دهد و اتفاق می افتد که دارای تمام سرورهای آن است. همچنین ترافیک مشترکین از طریق رمزگذاری AES مبتنی بر OpenVPN 256 بیتی امن نگه داشته می شود ، و برای کسانی که به دنبال ارسال ارتباطات ایمن هستند ، برنامه پیام رسانی Cyphr ارائه دهنده نیز به کاربران اطمینان می دهد که تمام متونی که ارسال می کنند رمزگذاری شده اند. برای اینکه دقیقاً بدانید VyprVPN چه کاری می تواند برای شما انجام دهد ، ما پیشنهاد می کنیم از طریق VyprVPN Review ما بروید.

3. CyberGhost

سریع ، راحت و مقرون به صرفه. این تقریباً نوع خدمتی را که احتمالاً از CyberGhost VPN دریافت خواهید کرد خلاصه می کند. این مرکز در رومانی مستقر است ، که کاملاً خارج از مناطق “14 چشم” است. این بدان معناست که خط مشی ورود به سیستم صفر آنها جامد است ، بنابراین هیچکدام از ترافیک های منتقل شده از طریق هر یک از سرورهای 1300+ آنها هرگز مورد بررسی قرار نمی گیرند. این سرویس همچنین دارای برنامه ای است که به گونه ای طراحی شده است که بتواند هرکسی که سرویس ویندوز ، اندرویدی ، iOS یا مبتنی بر Mac را اجرا می کند قادر به اتصال باشد و OpenVPN ، L2TP و IPSec را به عنوان پروتکل های اصلی VPN انتخاب کند..

از رابط کاربری ، بسیار آسان است که تشخیص دهید که CyberGhost یکی از کاربرپسندترین برنامه ها را در بازار دارد ، زیرا همه چیز برای مشترکان کاملاً واضح است. این سرویس همچنین از استفاده از Tor پشتیبانی می کند ، و این تضمین می کند که در هنگام آنلاین کاملاً ناشناس بمانید. تورنت مجاز است و با محدودیت اتصال حداکثر 5 دستگاه ، هیچ دلیلی وجود ندارد که تمام الکترونیک های قادر به اینترنت خود را تحت حمایت خود قرار دهید. ما یک تفصیل کامل تر از آنچه که این ارائه دهنده می تواند برای شما انجام دهد ، داریم و می توانید تمام اطلاعات موجود در بررسی CyberGhost VPN ما را پیدا کنید.

نتیجه گیری در مورد بهترین VPN برای کانال+

دوری از کشور خود نباید مانع از به روزرسانی جدیدترین اخبار یا لذت بردن از برنامه نویسی که قبلاً استفاده می کردید باشید. VPN دریافت کنید و اطمینان حاصل کنید که با وجود دور بودن از فرانسه ، می توانید از کانال + حرکت کنید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me