بهترین VPN برای انسداد Ziggo به خارج از هلند بروید

Ziggo یک شرکت تثبیت شده است و اینترنت و باند پهن ، تلویزیون کابلی و تلفن را به کاربران مستقر در هلند ارائه می دهد. تقریباً با گذشت یک دهه از فعالیت ، زیگگو موارد زیر را جمع کرده است. همچنین این سرویس برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود ، پیشنهادات خود را متنوع کرده است. یکی از موفق ترین سرمایه های خود باید برنامه TV Everywhere ، Ziggo Go باشد.


تماشای زیگگو برو به خارج از هلند

بهترین VPN برای انسداد Ziggo به خارج از هلند بروید

زیگگو چیست?

با داشتن 1.2 میلیون مشتری از سال 2018 ، برنامه Ziggo Go به مشترکین اجازه می دهد تا محتوای تلویزیون را در دستگاه های خود پخش و بارگیری کنند. این امکان را برای مشتریان خود فراهم می کند زیرا آنها می توانند در هر زمان تماشای برنامه های خود را داشته باشند ، مادامی که اشتراک تلویزیون معتبری داشته باشند. علاوه بر این ، آنها حتی به این منظور به اینترنت احتیاج ندارند. برنامه به شما امکان می دهد تا حداکثر 2 دستگاه محتوا را بارگیری کنید ، و عناوین برای بارگیری تا 30 روز بعد از مشاهده اولیه در دسترس خواهد بود. به محض اینکه کاربر شروع به مشاهده بارگیری کرد ، بارگیری آنها تا دو روز قابل دسترسی خواهد بود.

آیا Ziggo Go در خارج از هلند موجود است?

برنامه Ziggo Go به کاربران امکان می دهد تا حدود 300 کانال را از کتابخانه خود جریانی کنند ، اما همه اینها احتیاط وجود دارد. برای بارگیری فیلم ها و برنامه های تلویزیونی و در داخل اتحادیه اروپا باید در هلند باشید تا تلویزیون زنده را پخش کنید. این امر باعث می شود که یک مسافر یا مسافر کاملاً ناراحت کننده با مطالب موردعلاقه خود در حین حرکت دست پیدا کند. این امکان را به شما می دهد تا در هلند ظاهر شوید تا کانالهایی مانند Nickelodeon ، Disney یا MTV را از طریق برنامه پخش کنید. علاوه بر این ، همچنین نمی توانید با کانالهای منطقه خود ارتباط برقرار کنید تا دریابید که چه اتفاقی در خانه می افتد. البته این یک وضعیت بسیار ناراحت کننده است ، به خصوص برای کاربرانی که هیچ چیزی در مورد VPN نمی دانند.

استفاده از VPN برای پخش جریان از Ziggo Go Outside Netherlands

یک شبکه خصوصی مجازی قادر است کل وضعیت را تغییر دهد و به شما امکان دهد از طریق برنامه Ziggo Go محتوای خارج از کشور را پخش کنید. چطور؟ خوب ، اتصال به یک VPN به شما امکان می دهد مکان خود را مخفی کنید. سرویس Ziggo Go از پروتکل اینترنت یا آدرس IP شما برای تأیید اینکه واقعاً در هلند مستقر هستید استفاده می کند. اگر اینطور نیست ، باید دسترسی خود را نفی کنید. استفاده از VPN به شما امکان می دهد تا به یک سرور مستقر در هلند متصل شوید ، و به همین دلیل آدرس IP خود را به یکی از آنها تغییر دهید که نشان دهنده ورود شما در این کشور باشد. این به شما امکان می دهد سرویس را فریب دهید ، و به همین دلیل محتوای آنرا جوی کنید که گویی هرگز ترک نکرده اید. 

در اینجا نحوه دسترسی به Ziggo Go از هر جای دنیا با کمک یک VPN آورده شده است:

  1. با ارائه دهنده VPN ثبت نام کنید (ترجیحاً ExpressVPN).
  2. برای دسترسی به Ziggo Go ، برنامه VPN را در دستگاه مورد نظر خود بارگیری و نصب کنید.
  3. برنامه را راه اندازی کنید.
  4. به یک سرور VPN هلندی متصل شوید.
  5. Unllock Ziggo برو به خارج از هلند.

استفاده از VPN نیز از این جهت بسیار مفید است که به شما امکان می دهد ارتباط خود را ایمن کنید. هنگامی که به یک سرور وصل شدید ، می توانید داده های خود را رمزگذاری کرده و رهگیری آن را برای هر شخص دیگری دشوار کنید. این بدان معناست که ISP خود را در تاریکی هر آنچه را که آنلاین هستید بصورت آنلاین تاریک کنید.

اگر نمی دانید ، بسیاری از ISP ها تمایل دارند که از فعالیت کاربرشان جاسوسی کنند. اینگونه تصمیم می گیرد که آیا ارتباط شما را تحت فشار قرار می دهد یا خیر. Throttling به روشی اطلاق می شود که به موجب آن ISP با کم کردن سرعت یا حتی مسدود کردن دسترسی به وب سایت های خاص ، ارتباط شما را محدود می کند. این اتفاق می افتد تا اطمینان حاصل شود که توزیع پهنای باند مساوی در کل شبکه وجود دارد.

بهترین VPN برای Ziggo Go

برای داشتن سطح امنیت و امنیت مناسبی نسبت به اتصال خود ، به یک ارائه دهنده VPN نیاز دارید که به خوبی تنظیم شده و دارای اعتبار خوبی باشد. برای شروع کار خوب ، پیشنهاد می کنیم به لیستی که برای شما جمع کرده ایم ، نگاهی بیندازید. اینها ارائه دهنده هایی هستند که ما آنها را آزمایش کرده ایم و مطمئن هستند که آنها وظیفه خود را دارند. در زیر لیست ما از بهترین VPN های Ziggo Go را پیدا کنید.

1. ExpressVPN

این ارائه دهنده ای است که نیازی به معرفی ندارد. جوایزی که این سرویس کسب کرده است ثابت می کند که در واقع یک ارائه دهنده برتر است. ExpressVPN مستقر در جزایر ویرجین بریتانیا ، به عنوان توصیه شده ترین خدمات ما ، از بهترین امتیازات برخوردار است. ExpressVPN با دسترسی به بیش از 2000 سرور ، بیش از 200،000 IP برای مشتریان خود انتخاب می کند. از نظر امنیتی ، کاربران می توانند رمزگذاری AES درجه نظامی 256 بیتی و حضور در بیش از 90 کشور جهان را داشته باشند. تیم مراقبت از مشتری آن نیز A1 است و از طریق رسانه های اجتماعی ، از طریق ایمیل یا پیام های مستقیم می توان به آنها رسید.

ExpressVPN حداکثر 3 اتصال همزمان را امکان پذیر می کند و دارای یک مشتری VPN است که حتی برای اولین بار کاربر مناسب است. برنامه کاربردی آسان با دستگاه های دارای iOS ، Android ، Windows و حتی Linux سازگار است. اگر تصمیم دارید برنامه را مستقیماً روی روتر خود بارگیری کنید ، تعداد دستگاههای مختلفی را که داده های آنها را می توانید رمزگذاری کنید ، افزایش داده اید. ExpressVPN همچنین دارای یک سری سرورهای مبهم است که کاربران در کشورهای خصمانه VPN می توانند به آنها متصل شوند و از خدمات در مبدل استفاده کنند. Streaming نیز به همان اندازه torrenting و بارگیری فله توسط ExpressVPN به خوبی پشتیبانی می کند. برای دیدن خدمات دیگری که در فروشگاه وجود دارد ، به بررسی ExpressVPN ما نگاهی بیندازید.

2. IPVanish

IPVanish حداکثر 40،000 IP با شبکه 1500 سرور خود دارد. با توجه به اینکه همه آنها متعلق به شرکت هستند ، می توانید مطمئن باشید که هیچ شخص ثالثی دیگر هرگز در ارتباط شما دخالت نخواهد کرد. این سرویس در ایالات متحده مستقر است و به همین ترتیب دارای یک سیاست بسیار سختگیرانه ورود به سیستم صفر است. همچنین این شرکت ارائه دهنده ای است که بخاطر تعادل کامل بین حفظ حریم خصوصی و امنیت شناخته شده است. این بدان معناست که کاربرانی که امیدوارند بیشتر وقت خود را برای پخش کردن بگذرانند ، دیگر لازم نیست منتظر بمانند تا ویدیوهایشان بافر شود.

این سرویس 256 بیتی رمزگذاری AES را ارائه می دهد و دارای یک پروکسی SOCKS5 تحت وب است که به شما امکان می دهد مکان خود را مخفی یا تغییر دهید. این امر همچنین با پشتیبانی مداوم آن از رمزگذاری خوب کار می کند. IPVanish امکان انتقال فایل ناشناس P2P را فراهم می کند و محدودیتی در استفاده از پهنای باند یا سوئیچینگ سرور ندارد. در صورت به حداکثر رساندن ظرفیت آن تا 10 اتصال همزمان ، استفاده از آن بسیار راحت است. IPVanish همچنین به کاربران این امکان را می دهد تا از پسوندهای Chrome یا Firefox خود به عنوان یک جایگزین سبک برای حفظ امنیت آنلاین استفاده کنند. برای تفصیل بیشتر ارائه دهنده ، به بررسی IPVanish ما نگاهی بیندازید.

3. NordVPN

پیمایش لیست ما به لطف لیست متنوعی از ویژگی های آن ، خدماتی است که بیش از همه قادر به محافظت همه جانبه است. NordVPN که در سال 2008 در پاناما تأسیس شد ، تا کنون دارای 4000 سرور است که در بیش از 60 کشور جهان حضور دارند. تعداد زیادی سرور امکان بهینه سازی بیشتر را برای افزایش کارایی با مشتریان فراهم می کند. کاربران می توانند اتصال به سرورهایی را انتخاب کنند که مناسب برای بازی ، بارگیری در حجم زیاد ، تورنت یا در این حالت پخش HD مناسب باشد. با وجود حداکثر 6 دستگاه امکان اتصال همزمان ، کاربران از اینکه تمام دستگاههای دارای اینترنتشان محافظت شود خوشحال هستند.

NordVPN یک سرویس بسیار منحصر به فرد دارد که با نام Double VPN شناخته می شود. از طریق آن ، مشترکان داده های خود را به جای یک سرور از طریق دو مسیر هدایت می کنند تا بتوانند رمزگذاری فعلی 256 بیتی AES موجود را تقویت کنند. کاربران همچنین می توانند از طریق نرم افزار Cybersec ارائه شده توسط سرویس ، ارتباط خود را بهتر مدیریت کنند. این نرم افزار به دور نگه داشتن تبلیغات و بدافزارها از اتصال کاربر کمک می کند. یکی دیگر از ابزارهای جذاب ، ویژگی Smart Play آن است. این امکان را به کاربران می دهد تا از طریق تغییر موقعیت مکانی شما ، در مورد هر بلوک محدود کننده جغرافیایی که سایتها ممکن است ایجاد کنند ، کار کنند. NordVPN کاملاً با Tor سازگار است و حتی IP کاربرهایی را برای کاربران خود ترجیح می دهد. برای کسب اطلاعات در مورد چیز دیگری که انتظار دارید ، به بررسی دقیق تر NordVPN ما بپردازید.

نتیجه گیری در مورد بهترین VPN برای Ziggo Go

سه خدمتی که به طور خلاصه به آنها می پردازیم ، بیش از توانایی تأمین امنیت قابل اعتماد دارند. آنچه شما قبل از عضویت در هر یک از آنها باید انجام دهید ، این است که یا ضمانت برگشت پول آنها یا خدمات آزمایشی رایگان آنها را بگیرید. این امر به شما امکان می دهد احساس بهتری نسبت به خدماتی که متناسب با نیازهای شما باشد ، داشته باشید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me